Резултати от 1 до 4 от общо 4

първи стъпки с LG 42LM620S помощ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    81
    #1

    първи стъпки с LG 42LM620S помощ

    Здравейте,
    днес си купих LG 42LM620S и преди малко почнах да си играя с него... но имам един проблем: свързах го с лаптопа (ACER aspire 5742G) с HDMI и екрана на телевизора не е Full screen (ползвам win7)
    Единствено като е само той е Full screen, а като дублиране екраните ми остава по-малък...
    Искам да мога от лаптопа да си настройвам нещата и да ги виждам на телевизора, че от голямо разстояние не мога да видя нищо.
    Благодаря предварително!!!

    - - - Обновено - - -

    Също така някои може ли да ми прати някакъв 3d тест клип или нещо което да ми покаже в действителност какво мога да получа като 3d ефект... тези неща които пробвах нещо не ми допаднаха ( не е като накино :D ) гледах в youtube и свалих един два филма от замунда

    - - - Обновено - - -

    за Full Screen вече се оправих

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Отговор: първи стъпки с LG 42LM620S помощ

    Мен искрено ме съмнява монитора на лаптопа да ти е с резолюция 1920х1080. Е като ги клонираш как искаш да да стане твоята работа?

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #3

    Отговор: първи стъпки с LG 42LM620S помощ

    Има си 3Д приложение в менюто - пробвай "спортния" клип или Lichtmond Moonlight 3D .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    81
    #4

    Отговор: първи стъпки с LG 42LM620S помощ

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Има си 3Д приложение в менюто - пробвай "спортния" клип или Lichtmond Moonlight 3D .
    Това видео не можах да го намеря

    - - - Обновено - - -

    Сега имам няколко нови питания:
    Каква защита препоръчвате от токови удари... да взема ли UPS или един разклонител с защита е достатъчен? За разклонителя до колкото разбрах има няколко варианта едните са със бушони които се заменят а другите като изгорят отиваш за нов.
    Искам също да му взема някакви тонколони за около 100-150лв... няма да имам място за 5.1 мисля да са 2.1 (но по мощни) видях че има някаква букса отзад "OPTICAL DIGITAL AUDIO" но нещо не мога да намеря какви тонколони... някакъв съвет за тях ?
    Този пост е редактиран от AccurseD; 15-12-12 в 20:09.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с 3D на 42LM620S
    От Мирослав Колев във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 28-03-14, 03:21
  2. Помощ при избор на за първи DSLR фотоапарат.
    От Aleksandars във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 16
    Последно: 30-04-13, 16:22
  3. LG-42LM620S
    От Вероника Янева във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-04-13, 17:11
  4. Помощ при избор на първи телевизор
    От Lianatas във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 11-12-12, 16:49
  5. първи стъпки - къде е? win tree ???
    От eror във форум Linux
    Отговори: 5
    Последно: 23-06-07, 04:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе