Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 35
Like Tree1Одобрявам

По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    23
    #1

    По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    Здравейте Колеги,
    След доста пресяване се спрях на тези два модела.
    Препоръчайте ми кой да избера? И евентуално защо?
    Благодаря ви предварително....

    P.S Избора остана между LG 32LA660S VS SAMSUNG UE-32F6400
    Този пост е редактиран от donchaz; 30-08-13 в 09:22.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #2

    Отговор: По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    Definitely - Samsung!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #3

    Отговор: По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Definitely - Samsung!
    Стига да не го дразни "трепкавото" активно 3Д.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #4

    Отговор: По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    При F6500 - няма трептене, до колкото знам при 6400 от един познат, също няма. Мога да заявя, че Active е много по-добре (много по-изразен 3D ефект, а и не на последно място - Full HD 3D, за разлика от LG Half 3D)

  6. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #5

    Отговор: По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    При F6500 - няма трептене, до колкото знам при 6400 от един познат, също няма. Мога да заявя, че Active е много по-добре (много по-изразен 3D ефект, а и не на последно място - Full HD 3D, за разлика от LG Half 3D)
    То и аз съм фен на активното, но трептенето не се "усеща" от всички. Някои хора са по-чувствителни и ги дразни - имам един такъв приятел, който го заболя главата след половин час гледане, при това на тъмно.

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6

    Отговор: По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    То и аз съм фен на активното, но трептенето не се "усеща" от всички. Някои хора са по-чувствителни и ги дразни - имам един такъв приятел, който го заболя главата след половин час гледане, при това на тъмно.
    Аз досега само вечер на тъмно съм гледал...
    Противно на очакванията ми за активното 3D, че е неизползваемо заради трептенето..., при мен няма такова нещо. Имах лек дискомфорт в началото, но сега вече нямам.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    23
    #7

    Отговор: По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    Виждам че мненията клонят към модела на Samsung. Ходих да ги видя и двата модела Самсунга има по добър контраст но визуално като дизайн не ми допада заради цвета на пластмасата - хром никелов цвят на стойката. Нямаше да ми пречи ако щях да го слагам на стена, но в случая ще бъде на масичка и много ме дразни.

    Предложиха ми модел на LG 32LA660S с 6 броя очила в комплекта и СТЕННА КОНЗОЛА Speaker Bar на цена от 999 лева. В комплекта присъства и дистанционното LG Magic Remote.
    До колкото разбрах проблема със звукът който имаше серията от миналата година в тази е отстранен.

    При Самсунг два броя очила и SMART TOUCH дистанционно за 929 лева.

    В случая пак ли да клоня към Самсунга?
    Този пост е редактиран от donchaz; 26-08-13 в 22:31.

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #8

    Отговор: По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    Цитат Първоначално публикувано от donchaz Виж публикацията
    Виждам че мненията клонят към модела на Samsung. Ходих да ги видя и двата модела Самсунга има по добър контраст но визуално като дизайн не ми допада заради цвета на пластмасата - хром никелов цвят на стойката. Нямаше да ми пречи ако щях да го слагам на стена, но в случая ще бъде на масичка и много ме дразни.

    Предложиха ми модел на LG 32LA660S с 6 броя очила в комплекта и СТЕННА КОНЗОЛА Speaker Bar на цена от 999 лева. В комплекта присъства и дистанционното LG Magic Remote.
    До колкото разбрах проблема със звукът който имаше серията от миналата година в тази е отстранен.

    При Самсунг два броя очила и SMART TOUCH дистанционно за 929 лева.

    В случая пак ли да клоня към Самсунга?
    Това зависи от Вас...
    Откъде разбрахте, че е отстранен?
    И какво не Ви харесва на стойката, много елегантен вид придава.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #9

    Отговор: По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    donchaz,
    Телевизор се избира основно според картината...
    3Д на 32" не знам какъв ефект ще усетш...трябва да си много близко.
    Защо 32", а не 40"?
    Dominator одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    23
    #10

    Отговор: По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Това зависи от Вас...
    Откъде разбрахте, че е отстранен?
    И какво не Ви харесва на стойката, много елегантен вид придава.
    Мнението за звука не е меродавно тъй като го получих от консултанта който се кълнеше че при моделите от тази година проблема не се проявява.
    Стойката не ми харесва понеже цвета и стила на интериора в стаята никак не се връзва с нея.. повече ще подхожда на банята с тоя хром никелов цвят (в кръга на майтапа), но това е само мое мнение.... въпреки че бих игнорирал цвета за сметка на качеството.

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    donchaz,
    Телевизор се избира основно според картината...
    3Д на 32" не знам какъв ефект ще усетш...трябва да си много близко.
    Защо 32", а не 40"?
    Съгласен съм с това че основен фактор е картината... качеството на картината на LG-то също не е лошо че да го игнорирам и да избера Самсунга, но при него е една идея по добро.
    Причината поради която се спирам на 32" инча е финансова, иска ми се да има 3D и Smart TV, но бюджета е ограничен до 950 лева. За тези пари 40" няма да се намери.

    P.S Колко херца е реалната честота при двата модела? И кой е по надежден като качество на вложените материали.. процесор, рам като цяло хардуера и т.н. С какво единия превъзхожда другия като изключим леко по добрата картина от страна на Samsunga която ако не бяха еди до друг не бих забелязал.
    Този пост е редактиран от donchaz; 26-08-13 в 23:49.

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #11

    Отговор: По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    Една добра идея е да се вземе на кредит да речем телевизора е 1200лв. - първоначална вноска 900лв, останалите в рамките на месец или два и ще излезе почти безлихвено...

    Това е мое мнение и според мен е добра идея над която можеш да помислите.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #12

    Отговор: По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    Обърни внимание и на "дребните" неща - ергономия на дист. у-е и менюта ... Аз така и не можах да свикна с малоумното EPG на LG - на цял екран , ситен шрифт и без прозорец с гледания канал и дори БЕЗ звук от гледания канал и това в "умен" тв модел 2012/13 г. Бутона "info" при ЛГ също е забит на най-неудобното място - в долния край на дист. у-е , далеч от навигационните бутони и от всякакво удобство при нормален захват на дистанционното - както виждаш дребни нещо , но доста дразнещи при ежедневно ползване .

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #13

    Отговор: По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Обърни внимание и на "дребните" неща - ергономия на дист. у-е и менюта ... Аз така и не можах да свикна с малоумното EPG на LG - на цял екран , ситен шрифт и без прозорец с гледания канал и дори БЕЗ звук от гледания канал и това в "умен" тв модел 2012/13 г. Бутона "info" при ЛГ също е забит на най-неудобното място - в долния край на дист. у-е , далеч от навигационните бутони и от всякакво удобство при нормален захват на дистанционното - както виждаш дребни нещо , но доста дразнещи при ежедневно ползване .
    Дистанционното на Samsung далеч не е перфектно - бих казал дори че това на LG го превъзхожда...

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #14

    Отговор: По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    Това ми беше идеята - като не може да избереш от 2 модела и 2-та ти харесват - да обърнеш внимание на "дребни" неща , които биха наклонили избора към единия .

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    48
    #15

    Отговор: По правилния избор LG 32LA620S VS SAMSUNG UE-32F6400

    Не ангажирам никого с мнението си
    Разгледах предложеното LG и според мен стойката при Samsung e доста по-сериозна.Има един пластмасов широк правоъгълен преходник м/у самата стойка и TV-то,който освен,че се захваща с 4 болтчета има и 4 ушички с които се нанизва,което за мен е +.
    Недостатък при Samsung-a е,че ако искаш да включиш външна аудио система (стерео сигнал,не през HDMI)през изхода за слушалки,звуковите настройки винаги се установяват в режим "Стандартен" и няма опция да се промени в примерно "Музика,Филм....",което за мен е доста голям "-".

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор м/у panasonic и samsung?
    От parjo във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-12-14, 06:58
  2. Избор между Samsung UE-40H6200 и Samsung UE-40H6400
    От evgenigs във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 29-08-14, 00:25
  3. Помощ за избор на Samsung или LG до 900лвЗд
    От lemuribuhal във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 21-05-13, 13:31
  4. Избор на телевизор Samsung
    От skaliente1 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 28-04-12, 11:47
  5. Избор на ТV LCD - SONY VS. SAMSUNG
    От h.qnkov във форум Sony телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 27-11-11, 15:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе