Резултати от 1 до 12 от общо 12
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By stivi

Малко помощ при покупка на LG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    29
    #1

    Малко помощ при покупка на LG

    Мислех да изчакам новите модели от 2014г,но размислих.Бях се насочил към LA740,заради 100hz матрица,но четох някъде из форумите,че на моделите LA690,след 10ти месец поставят също такива матрици.Ако някой е по подробно запознат моля за полезна информация.Благодаря ви предварително.
    Този пост е редактиран от Vasil'z; 06-02-14 в 19:16.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    59
    #2

    Отговор: Малко помощ при покупка на LG

    Да. 100hz са по-новите версии. Моят(LA691) от Декември миналата година е с 100hz. В първият пост в темата за LG е обяснено как по кода на телевизора да разбереш каква матрица и съответно с колко Hz е тя.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    29
    #3

    Отговор: Малко помощ при покупка на LG

    Ми то само матрицата ги различава LA691 и LA740,ако това което казваш е вярно какъв е смисъла,да има 2 абсолютно еднакви телевизора,само с разлика в цифрите на модела в случая 691 и 740,всичко останало им е еднакво само дето 740 е доста по-скъп.От колко време имаш твоя LA691,ако не те мързи би ли споделил повече за него,защото в крайна сметка ако намеря такъв със 100hz матрица ще го купя най вероятно.Имай в предвид че съм запознат с характеристиките на модела повече ме интересуват личните ти впечатления.

    - - - - - - - - - -

    Дайте още малко мнения и съвети моля,че до другата сряда мисля да го купувам 47 или 55''.
    Този пост е редактиран от Vasil'z; 06-02-14 в 17:56.

  5. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #4

    Отговор: Малко помощ при покупка на LG

    Хайде сега някой да разчете етикета на телевизора ми и да каже колко херца е ?? Опс справих се,оказа се че съм късметлия и панела е 100 Hz Иначе за пусналия темата мога да кажа че засега съм много доволен от телевизора което е нормално за повечето собственици на нови такива /кой ще си признае че се е набутал / И аз в този случай не мога да си обясня на какво се дължи доста по-високата цена на LA740 като реално няма никаква разлика в техническите данни /поне аз не открих такива/ !?
    032552334-big.jpg
    Този пост е редактиран от stivi; 07-02-14 в 00:19.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    29
    #5

    Отговор: Малко помощ при покупка на LG

    Според информацията в сайта би трябвало да е 100Hz,но дали е така се надявам ти да ми кажеш?

  7. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #6

    Отговор: Малко помощ при покупка на LG

    Ами предполагам щом така пише е така,но ако кажеш как да го потвърдя практически веднага ще го направя !

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    29
    #7

    Отговор: Малко помощ при покупка на LG

    Не съм сигурен как да го провериш,правил ли си му тестове примерно тоя с японката на люлката и ако си как се представи телевизора.Иначе доволен ли си преди колко време го взе и от къде точно.Днес ходих до Технополис,в Кюстендил но го нямат,утре ще ходя на Благоев град,и ако и там го няма ще хода и до София.По интернет не искам да го поръчвам понеже предпочитам да го тествам на място.

  10. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #8

    Отговор: Малко помощ при покупка на LG

    Точно теста с японката ме накара да взема него вместо Samsung F6500/6510 които беше другия вариант,LG-то "мажеше" доста по-малко ! Взех го за Коледа /тогава даваха и 5г. гаранция/ от Технополис Бургас /последния беше в града/ Нямам база за сравнение понеже ми е първия LED телевизор /като изключим гледане у приятели/,но съм много доволен от всичко засега. Вградения буфер си е добра екстра и ако не си маниак е напълно достатъчно за гледане на екшъни с много ефекти ! Да се ползва за браузване в нета е доста тегаво, все пак това е ТВ а не компютър,но да си гледаш 1080р клипчета от "тубата" е перфектен ! С чисто сърце мога да го препоръчам за покупка !
    Vasil'z одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    29
    #9

    Отговор: Малко помощ при покупка на LG

    Еми заемам се да търся по магазините и ако намеря 47 инча,го взимам може и 55 ще го реша в последния момент зависи и какво е останало,с моя късмет може и да е свършил на всякъде.


    Днес се информирах по сериозно и се оказа че в цялата страна в Технополис са останали само мостри от LG 47LA690s.
    Този пост е редактиран от Vasil'z; 07-02-14 в 17:45.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    29
    #10

    Отговор: Малко помощ при покупка на LG

    Най накрая се сдобих с LG 47LA740s,за сега пробвах само 3д,и остана изключително впечатлен направо не ми се вярваше колко е добро.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #11

    Отговор: Малко помощ при покупка на LG

    Честито и да го полееш със съседката :rolleyes:

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    29
    #12

    Отговор: Малко помощ при покупка на LG

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Честито и да го полееш със съседката :rolleyes:
    Мерси

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 07-11-13, 21:00
  2. Малко Помощ ...........!!!!
    От Румен Йорданов във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 02-10-13, 22:37
  3. Молба за помощ при покупка ТV-40
    От gerido във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 14:50
  4. Малко помощ ..
    От FormatC във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 9
    Последно: 21-05-11, 22:22
  5. Помощ за покупка на PC.
    От DerekMTN във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 18-01-07, 10:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе