Резултати от 1 до 11 от общо 11
Like Tree7Одобрявам
  • 1 Post By bobolin05
  • 2 Post By hellraider13
  • 1 Post By bobkatagaz
  • 1 Post By zizuta
  • 1 Post By bobkatagaz
  • 1 Post By Нов

Мнение за LG 49UH8507

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    14
    #1

    Мнение за LG 49UH8507

    Здравейте! Изчетох почти всичко за този модел и са ясни +/- на матриците IPS и VA. Ще се гледат почти изцяло HD канали и филми, и рядко SD. Интересувам се от всякакви мнения (за предпочитане на собственици на модела) за качествата, недостатъците и проблемите с този ТВ. Мога да го взема за около 1700 лв. с 5 години гаранция (доста важно в днешно време) и с включени 2 чифта 3D очила (не държа на 3D, но децата ще се радват). Предварително благодаря на всички отзовали се!
    bobkatagaz одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    14
    #2

    Отговор: Мнение за LG 49UH8507

    Имам миналогодишния му вариант(UF85) изключително съм доволен,ползвам го като монитор по 16-18 часа дневно и за половин година не съм срещал никакъв проблем.4К зглежда уникално с леко калибриране изглежда почти като HDR доколкото знам UH85 дори поддържа HDR което е още по-добре.3Д-то ако пускаш Half OU за предпочитане изглежда много добре.Телевизията за съжаление няма много да ти хареса повечето канали по наите кабеларки са 720р не 1080р и това изглежда на моменти по-лошо отколкото на 1080р телевизор,а SD-то си е направо грозно,но това е валидно за всички 4К телевизори.Спорт ако гледаш ще останеш доволен.Вградените говорители са повече от задоволителни и ако не си аудио маниак може да спестиш от отделна аудио система.Операционната система е може би най-добрата за смарт телевизори-удобна ,интуитивна,бърза и много важно не заема целия екран а е повече като рамка и докато оперираш с нея може да си гледаш и телевизия за разлика от Самсунга който се пречва в центъра на телевизора.
    Минус:Вземи си поне 55 инча,съжалих още щом го взех че не взех по-голям размер на този красавец

    4К съдържанието направо изригна последните 2-3 месеца,за разлика от лятото когато трудно се намираше сега е пълно с филми,сериали и дори спортни стриймове.Netflix,Amazon,Hulu,Youtube са пълни с 4К а вече и в роднитеторент тракери качват.
    ruuni9 и bobkatagaz харесват това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #3

    Отговор: Мнение за LG 49UH8507

    И аз имам миналогодишния му вариант(UF85) и съм доволен както каза колегата...Изчетох доста за UH85 и мисля че бие по точки наще модели,все пак е по нов де...За тия пари е екстра...В началото на декември беше близо 2200 кинта но в момента мисля че има промо в технополис и са по 1900 кинта..Офертата е валидна до 16 януари.На моя му вързах преди няколко дни един Mag 250 и телевизията направо спи...Имам и кабеларка ма както каза колегата-грозна работа..Гледам доста 3Дта и съм много доволен,през външен носител 4к съдържанието е доста задоволително.Гледам и много филми през SmartShare предимно с висока резолюция и качество и си предава екстра. При UH85...Мисля че и опресняването на картината е и доста по голямо.WEB OS Му е и 3.0...За звук съм му забил и един saundbar LG SH4 и са в пълен синхрон,саундбара го управлявам с magic remote без проблем.Бях се засилил да взимам и тоя модел за у спалнята ма се изпокарахме с жената в къщи,бил съм луд.....всяка година по 2000 кинта за тв...хах..Мое мнение е : Взимай смело пичага....
    ruuni9 одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    13
    #4

    Отговор: Мнение за LG 49UH8507

    да използвам темата !
    49UH8507
    модела го имам от 3 дни още настройвам
    подържа ли хард 1 терабайт на usb вход за гледане на филми
    Този пост е редактиран от Нов; 25-01-17 в 13:17.

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #5

    Отговор: Мнение за LG 49UH8507

    Зависи дали може да се захрани от усб на телевизора и какъв е харда - за лаптоп или от големите .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    13
    #6

    Отговор: Мнение за LG 49UH8507


  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #7

    Отговор: Мнение за LG 49UH8507

    Не би трябвало да имаш проблем , но какво пише в упътването на телевизора - големина , предпочитани марки или нещо подобно .

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    6
    #8

    Отговор: Мнение за LG 49UH8507

    Телевизорът е супер. Имам го от Коледа и съм доволен. Добър звук, чудесна картина ( при наличието на съответния сигнал). За 3Д-то и аз мислех, че няма да ми трябва, но изгледахме всички нови 3Д анимации и е много забавно.
    Като цяло е добър избор
    bobkatagaz одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #9

    Отговор: Мнение за LG 49UH8507

    Цитат Първоначално публикувано от zizuta Виж публикацията
    Телевизорът е супер. Имам го от Коледа и съм доволен. Добър звук, чудесна картина ( при наличието на съответния сигнал). За 3Д-то и аз мислех, че няма да ми трябва, но изгледахме всички нови 3Д анимации и е много забавно.
    Като цяло е добър избор
    Честито,със здраве да му се радвате дълги години.Аз на моят 49UF8507 запам редовно 3Dто,за година и малко изгледах всичко което е читаво из мрежата..Ей тук следя за Is it Real or Fake 3D?.
    hristoslav2 одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    13
    #10

    Отговор: Мнение за LG 49UH8507

    харда за който питах по-горе го подържа без проблеми

    телевизора радва ! звука е повече от добър за такова устройство
    3Д-то също ...


    но цветовете са далеч от сони най вече черния цвят ....го няма
    за тия пари толкова
    bobkatagaz одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    14
    #11

    Отговор: Мнение за LG 49UH8507

    Телевизора при правилни настройки вади чудесна картина. За черното е ясно, че не е като на PVA. Аз предпочетох по-големия ъгъл на виждане. 3D, 4k, звук, филми, спорт - всичко е ок. Дистанционното също е много удобно. Взех го с 5 години гаранция и до момента съм сигурен, че изборът е правилен.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Гледане на 4К филми на LG 49UH8507
    От somi233 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-16, 22:07
  2. Мнение за TV
    От topcho във форум Sharp телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 22-12-15, 15:43
  3. Мнение за ТВ
    От juspar във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 02-12-11, 20:32
  4. Мнение за ТВ
    От pipe82 във форум Телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 30-11-11, 17:04
  5. Мнение
    От temuchin във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 13-02-07, 08:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе