Резултати от 1 до 12 от общо 12
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By kajos
  • 1 Post By Smaak

Избор на телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    4
    #1

    Избор на телевизор

    Здравейте,
    Ще си купувам телевизор и искам да е нещо хубаво, но, както в повечето случаи, нещата опират до пари. Имам мерак да си взема осма серия на сони, но там цените са от порядъка на 1500 лв. (говоря за 43 инча). Гледам тук https://www.emag.bg/televizor-led-sm.../pd/D5PKHDBBM/ този на хартия изглежда много добре. Принципно искам да си взема и PlayStation 4 Pro и там съм чел, че трябва телевизора да има HDR10, разбира се да е 4К... и др. Това как да е - Играта винаги ще се вижда добре , дори на по-обикновен телевизор. Ако можете да предложите някой модел, магазин, или да дадете какъвто и да е съвет, ще ви бъда благодарен.
    Поздрави и бъдете здрави!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #2

    Отговор: Избор на телевизор

    PlayStation 4 Pro не се явява консола от ново поколение и не заменя PlayStation 4
    PlayStation 4 Pro...е с псевдо UltraHD(4K) Болшинството игри на PlayStation 4 Pro се пускат не в родната (нативна) резолюция. Става дума за технология за мащтабиране на изображението. С други думи - изкуствено разтягане(ъпскейл). По сравнение с 1080p картината изглежда потресаващо, но се базира на измама.

    За игри ти препоръчвам колкото се може по-голям диагонал телевизор. какъв ти е бюджета за телевизора?

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: Избор на телевизор

    Общо взето 1500, ама абсолютен макс. Аз играя само фифа, не че ако си взема стейшън няма да се зарибя и на други, ама знам ли.Телевизор LED Smart LG, 43"(108 cм), 43UH7507, 4K Ultra HD Гледах ей сегаби този. Изглеждат добре. Ходих по магазините и ми пуснаха 1 lg и 1 самсунг. Ами те все пишат все едно каквото и да е качество, че ще изглежда като не знам си кво. Високото качество е супер, ама и на самсунг от 2014 5та серия ми харесва. В Зора пък не ми пуснаха нищо, само там имаше 8ма серия на сони. Бюне можах да разбера защо не пускат нищо. Както и да е. Предложете нещо. Този 7ма серия на LG става ли. Приемам го като среден вариант. Отделно единия консултант ми каза, че само lg i Samsung правели екрани и едва ли не сони ползвали техни. Де да знам. Имах мерак да видя това соби осма серия колко подобрява картинатс, но уви.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #4

    Отговор: Избор на телевизор


  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    4
    #5

    Отговор: Избор на телевизор

    Благодаря! А за този имаш ли мнение? Телевизор Smart LED Sony Bravia 48WD650, 48" (121 см), Full HD Нещо като компромисен вариант, ако реша да взема PS4 (не про) и като сметнеш, че 4К телевизия и въобще излъчване няма да имам голям достъп...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    16
    #6

    Отговор: Избор на телевизор

    Здравейте.Моля за съвет.
    Този пост е редактиран от nikii77; 13-01-18 в 07:53.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #7

    Отговор: Избор на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Venkov89 Виж публикацията
    Благодаря! А за този имаш ли мнение? Телевизор Smart LED Sony Bravia 48WD650, 48" (121 см), Full HD Нещо като компромисен вариант, ако реша да взема PS4 (не про) и като сметнеш, че 4К телевизия и въобще излъчване няма да имам голям достъп...
    Ммм това е модел отпреди 2 години.Провери дали не е бил мостра.

    виж и този
    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p489436

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    4
    #8

    Отговор: Избор на телевизор

    Точно такъв си купих Малко ме изненада 50 херцовия панел, но картината е хубава.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    18
    #9

    Отговор: Избор на телевизор

    Здравейте ! Какъв тв. да си купя за около 3000лв? Интересува ме най-вече качеството на образа. И колкото се може да е по-голям. Игри,филми и разни други смарт функции не ме интересуват много. Скоро си купих 4К сат.приемник и ще гледам канали предимно от сателит./ То няма много 4к съдържание и канали...ама все пак /.... Според мен някакъв LG Oled. или друг?

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #10

    Отговор: Избор на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от valseat Виж публикацията
    Здравейте ! Какъв тв. да си купя за около 3000лв? Интересува ме най-вече качеството на образа. И колкото се може да е по-голям. Игри,филми и разни други смарт функции не ме интересуват много. Скоро си купих 4К сат.приемник и ще гледам канали предимно от сателит./ То няма много 4к съдържание и канали...ама все пак /.... Според мен някакъв LG Oled. или друг?
    https://edigital.bg/led-televizori/l...evizor-p498681
    от наличностите в момента това е добър избор цена-качество и дори е по-евтин от 3000лв.
    valseat одобрява това.

  13. Novice
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    6
    #11

    Отговор: Избор на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от kajos Виж публикацията
    https://edigital.bg/led-televizori/l...evizor-p498681
    от наличностите в момента това е добър избор цена-качество и дори е по-евтин от 3000лв.
    Привет,

    Аз се сдобих с този телевизор и точно от този продавач, и мога да кажа, че съм много доволен. Малко срещнах проблеми с доставката тъй като исках да е през уикенда, но видях, че сменят Рапидо с Еконт, поне такова съобщение получих, но не съм сигурен напълно.

    Поздрави,
    valseat одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    18
    #12

    Отговор: Избор на телевизор

    Купих този тв. LG OLED55C8PLA. Според мен качеството на ХД канали е много добро особено на тези с висок битрейт..SD каналите се виждат според мен по-лошо в сравнение с LCD. От няколкото UHD канали които мога да гледам екстра се виждат пак тези с най-висок битрейт. За мен на-добра картина се получава при включени / динамичен контраст и цвят на средно положение/....и намален цвят. При travelxp 4k се включва HLG HDR и се вижда супер.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на телевизор до 850 лв.
    От johnterry7 във форум Телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 22-07-17, 11:46
  2. Избор на телевизор 49-50'
    От Izoplovdiv във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 15-11-16, 08:33
  3. Избор на телевизор.
    От sstambii във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 23-12-14, 21:22
  4. Избор на телевизор до 800 лв.
    От a.petlichkov във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 22-10-14, 21:48
  5. Избор на телевизор...
    От Sevreth във форум Телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 02-11-11, 20:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе