Резултати от 1 до 3 от общо 3

телевизор lg42lb671v

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    3
    #1

    телевизор lg42lb671v

    Здравейте съфорумци попаднах на следният телевизор lg42lb671v модел от 2014 сравнително нов. Приятелят ми го е носил в оторизиран сервиз на LG. След светкавична диагностика от техника който е бил там казали му че дисплея бил изгорял. заявили му че ремонтът ще е от порядъка на 700-800 лв.и той си го прибрал купил си друг и този ми го хариза.Аз го пуснах телевизорът работи но се получава следния дефект който ме съмнява да е от матрицата.Ще пробвам по долу да пусна клипче. Отворих го на външен вид кондензаторите по захранването са здрави няма надути. напреженията които са означени по платката са налични. ако някой има някаква идея за проблема ще съм му благодарен да сподели. Изчетах доста теми в този форум о с подобен дефект не срещнах. ето и клипа DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #2

    Отговор: телевизор lg42lb671v

    Матрицата е наред. Проблемът е в T-con или Main board.
    Съмнявам се в диагностиката на техника......

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: телевизор lg42lb671v

    В моя случай на този телевизор T-con и Main board. са заедно на една платка EAX65384003 ще проверя в нета дали може да се намери и на каква цена. Благодаря за информацията.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе