Резултати от 1 до 5 от общо 5

USB cloning на LG43LJ500V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    7
    #1

    USB cloning на LG43LJ500V

    Здравейте.
    Имам нужда от помощ. Търся начин да вляза в скритото меню на LG43LJ500V за да ползвам USB cloning. Пробвам със задържане на бутон Settings и въвеждане на парола 1105, но не се получава. За разлика от видеата с примери при мен първо се появява това меню:

    Ще съм благодарен за мнения.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    7
    #3

    Отговор: USB cloning на LG43LJ500V

    За съжаление - не. След задържане на бутона за настройките се появява това меню и не се сменя.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    26
    #4

    Отговор: USB cloning на LG43LJ500V

    Свалете си Universal tv remote control на телефона.Свързвате си телевизора и там има меню Installation,от което се влиза в USB clone mode.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    7
    #5

    Отговор: USB cloning на LG43LJ500V

    Цитат Първоначално публикувано от martyy Виж публикацията
    Свалете си Universal tv remote control на телефона.Свързвате си телевизора и там има меню Installation,от което се влиза в USB clone mode.
    Благодаря за отговора. Бихте ли ме насочили към конкретната програма, защото има няколко с това име и от различни производители.
    Освен това - как да стане свързането с телевизора ? Смартфонът няма IR а ТВ не е смарт, т.е. не мога да ги вържа през мрежата.

    - - - - - - - - - -

    Загадката е решена след консултация с представител на LG. Моят телевизор не е смарт /няма ОС/ и тази опция не е налична.
    Този пост е редактиран от dimov; 13-03-18 в 17:33.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Смяна на диск на лаптоп чрез "Disk cloning"
    От MitkoS във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 24-03-10, 22:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе