Резултати от 1 до 3 от общо 3
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By CubanLinx

LG 65 C1 - 2 дефектни панела за седмица

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2022
    Мнения
    6
    #1

    LG 65 C1 - 2 дефектни панела за седмица

    Привет.
    Юни 2022 си купих с голямо желание и след консултация от форума 65 инчов LG C1. Бях много доволен като за първи OLED телевизор до преди месец. Първо изгоря 1 вертикална линия леко вдясно от средата. Обадих се на LG, седмица обясняване със сервиз, но все пак казаха, че ще поръчат нов панел и до няколко седмици, ще ми сменят дефектния гаранционно. Докато ги чаках изгоря още вертикална линия и си казах по-добре на този от колкото на новия панел. Миналата седмица дойдоха техник и в рамките на 40 минути получих тв с нов панел. Всичко точно, но до днес. Появи се вертикална синя линия точно през средата на телевизора, която дори остава ярко да свети след изключване на тв, 10на минути. Естествено от LG казаха, че ще пратят отново техник и ще видят както ще трябва да се сменя, дали и някоя платна не е проблемна. Моля за мнение, тези дефекти толкова често ли се случват или аз съм просто карък. Отделно от това, ако хипотетично 3 път дефектира има ли вариант при, който мога да поискам връщане на пари или замяна с по-нов модел като С2 например?
    Благодаря.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    582
    #2

    Отговор: LG 65 C1 - 2 дефектни панела за седмица

    Със сигурност след третия път можеш да си искаш парите. Замяна за С2 ще направят само ако вече няма налични С1. Може би наистина проблема не е от панела. За да даде фира втори за една седмица..... Аз лично бих си искал парите ако има трети път.
    bustabg одобрява това.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2023
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: LG 65 C1 - 2 дефектни панела за седмица

    Проблема е в "кофовете" и тяхното прегряване често срещан проблем ,както и при Самсунг !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам сушилня AEG T8DBE48S на една седмица.
    От ivanvanovvv във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 06-12-19, 20:57
  2. Колебание между седмица и деветка
    От chepkata във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 4
    Последно: 15-10-16, 17:23
  3. Продавам 4ри дефектни видео карти
    От kristov във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-11, 11:43
  4. Купувам дефектни хардчета 10+ГБ
    От Crank във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 07-12-06, 14:07
  5. Отговори: 4
    Последно: 04-03-02, 13:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе