Резултати от 1 до 9 от общо 9

Настройки на картината на ОЛЕД LG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #1

    Настройки на картината на ОЛЕД LG

    Може ли да ме насочите за оптимални настройки накартината на LG C9?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    109
    #2

    Отговор: Настройки на картината на ОЛЕД LG


  4. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #3
    Цитат Първоначално публикувано от Дапитамнещо Виж публикацията
    Пробвах с тези настройки, но нещо непми харесва картината.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    109
    #4

    Отговор: Настройки на картината на ОЛЕД LG

    Ако съдиш по-качеството на картината на телевизията е нормално да не ти харесва особено ако си взел 65 инча.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #5
    Цитат Първоначално публикувано от Дапитамнещо Виж публикацията
    Ако съдиш по-качеството на картината на телевизията е нормално да не ти харесва особено ако си взел 65 инча.
    55 взех. Не ми харесват определени цветове. Примерно кожата при хора седи малко неестествено, черното е катран направо, бялото също е много бяло. На старото ми Сони Лед, по настройките на Христослав, картината спи, верно е, че е и по малък като размер. На 4К иначе кърти мивки, просто на HD ми се искаше, да е малко по добра картината.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #6

    Отговор: Настройки на картината на ОЛЕД LG

    Някакви предложения за калибриране пак да попитам? С тия тъмни/светли стаи, не ми харесват настройките. Засега съм се спрял на стандартната настройка и по мой вкус, но ми се иска да пробвам някакви готови калибрирания.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #7

    Отговор: Настройки на картината на ОЛЕД LG

    Цитат Първоначално публикувано от yanko78 Виж публикацията
    Някакви предложения за калибриране пак да попитам? С тия тъмни/светли стаи, не ми харесват настройките. Засега съм се спрял на стандартната настройка и по мой вкус, но ми се иска да пробвам някакви готови калибрирания.
    Именно настройките, които не ти харесват /тъмна и светла стая/ са най-близки до калиблираните и почти всичко по форумите ще изглежда много подобно на тях.
    Стандартния режим /или икономичен режим по подразбиране/ са настроени в синята гама C20 може да го намалиш или да пробваш по-топли /W/ цветове по твой вкус и да разкараш ефекта на сапунената опера или го намали, че изглежда по подразбиране доста агресивен най-вече се усеща при филми.
    Останалите "подобрители" на картината в допълнителните настройки ги тествай и какво ти харесва си го остави, че за калиблирана картина почти всичко се изключва.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #8

    Отговор: Настройки на картината на ОЛЕД LG

    Засега на ЕКО най ми допадат настройките, зададох малко по топли да са цветовете и направо кърти картината. Единственото което ми прави впечатление е, че като чи ли малко насича картината при по рязки движения. Знаете ли коя е опцията, която подобрява накъсването/трептенето при по рязки движения?

  11. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #9
    Цитат Първоначално публикувано от yanko78 Виж публикацията
    Засега на ЕКО най ми допадат настройките, зададох малко по топли да са цветовете и направо кърти картината. Единственото което ми прави впечатление е, че като чи ли малко насича картината при по рязки движения. Знаете ли коя е опцията, която подобрява накъсването/трептенето при по рязки движения?
    Трюноушън настройките са за тази цел .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. настройки за картината на 50w807c
    От Dumple5 във форум Sony телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 22-04-17, 18:10
  2. Настройки за картината на 42w705b
    От Hynek във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 31-01-17, 22:36
  3. Отговори: 6
    Последно: 28-12-15, 13:51
  4. UE46F6500 настройки на картината
    От nikolai_naidenov във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 12-04-14, 22:29
  5. настройки на картината 46ex700
    От acc във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 02-12-10, 12:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе