Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16
Like Tree4Одобрявам

Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    63
    #1

    Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    Здравейте, искам да попитам , Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.
    Аз си купувам като цяло много малко пъти телевизор,
    за последните 30години съм си купил много монитори но нито един телевизор, нямам представа дали е дошло времето, но както всичко аз много държа на качеството,
    Нещата на който държа са следните.

    Задължително 4к резолюция, и задължително Олед,
    от там насетне нямам големи изисквания,
    важно е телевизора да е високо качествен и да ме изкара дълги години надявам се минимум на 5 години,предполагам след като мониторите са с по 5години гаранция, би трябвало и телевизорите да са така,ако лг не са достатъчно добри към какво може да ме насочите.

    Новини не гледам основно ще се гледат на този телевизор блу рей филми на 4к, нещо което до сега правих на 32 инчов монитор 4к резолюция , но за съжаление е само лед/лсд и ми идва вече ретро като технология,
    Важно е да много надежден да не се разваля и да не ми прави проблеми да не ми трепти и всякакви други мизерии,

    За момента съм се спрял на 55E9 На LG,
    но мога и 65 инчовия да взема ще видиме, а може и някой друг модел даите предложения и идей може и да не са на lg.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    286
    #2

    Отговор: Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    Не на планетата, а в известните на човечеството вселени!
    А удоволствието от ползуването на проприетарната WebOS e сравнимо само с умело стимулиране на G-точката при проктоскопия!
    Взимай 65", даже два!
    kaloman одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #3

    Отговор: Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    Задължително 65" ,но в никакъв случай нещо на което пише LG или Samsung..пък ако ще и Императора на Вселената да гледа на такъв!....

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    63
    #4

    Отговор: Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Задължително 65" ,но в никакъв случай нещо на което пише LG или Samsung..пък ако ще и Императора на Вселената да гледа на такъв!....
    Е на коя фирма, да е тогава след като не лг и самсунг?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    18
    #5

    Отговор: Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    Колега помисли още!!!
    На моя 65' му свикнах точно за 5 минути и всяка клетка в главата ми започна да мисли за нещо по-голямо.
    Моя LG е доста висок клас и предава наистина перфектно, но 65' от 4 метра не си струва, не ти пълни душата като пуснеш филм, който допълнително още е резнат отгоре и отдолу!!!
    Успех и дано намериш това, което търсиш.
    CubanLinx одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    109
    #6

    Отговор: Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    Ако няма да го ползваш за гейминг може да погледнеш и оледите на Сони.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    149
    #7

    Отговор: Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    Panasonic GZ2000 е с най-добра картина ...
    Този пост е редактиран от -Shark-; 05-05-20 в 15:30.
    sasho1bs одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,413
    #8

    Отговор: Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    Взимай 8 к колега , що се прецакваш с 4 к ? Като търсиш каймака имам предвид.

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #9

    Отговор: Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    Mисли и недей слушай препоръки,вкл. моите.
    Разгледай сравненията в rtings,flatpanels,hdtvpolska.
    Toва което ще забележиш е ,че
    1.почти няма никаква разлика в картината на OLED тв-те
    2.За фирми ако искаш мисли,коя е по-добра и фенщина избягвай.
    3.Не видях от колко м ще гледаш,но виж калкулаторите и помисли добре дали ще спазваш или какви компромиси,но те съветвам да не са големи.
    4. каквато и резолюция да искаш да гледаш ,ако не е от препоръчваното разстояние(макс.) или поне близко трудно ще видиш разлика,така че хвърляй пари за диагонал и после мисли за резолюции.
    Дали LG е най-добрата фирма или не никой не може да ти каже,и ако днес е еди коя си утре ще е друга,така че не мисли в/у това.
    Също да не е LG/SAMSUNG или ......не е коректно,има 7/8 фирми които се разглеждат по модели а не на едро.
    Като мислиш и искаш помощ би трябвало да пишеш разстояние за гледане,имаш ли ограничения в бюджета и.т.н...Може да видиш темите за избор.
    Успех.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    63
    #10

    Отговор: Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Взимай 8 к колега , що се прецакваш с 4 к ? Като търсиш каймака имам предвид.

    8k е безмислено понеже в момента дори 4к съдържание се намира супер трудно и рядко и не винаги има всичко на 4к,
    няма смисъл от 8к,аз съм с ограничено пространство под наем и т,н, мисля,че 55 инча би ми бил добре, и идеален , не искам големи размери понеже са по скъпи по-тежки и т,н, и т,н, главно ще се гледат филми на него няма да играя игри не ми трябва гсинк и измислени херцове и т,н,
    а на телевизора ще гледам 4к резолюция и ще измеря според зависи телевизора там ако е 55 инча ще го видя колко метра се падат,
    Ограничение в бюджета нямам,
    ест нямам 80,000лв за лг-то което се прибира в кутията си,
    ще се спазва разстоянието за гледане да.
    Дапитамнещо одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #11

    Отговор: Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    До година две 8к ще влезне в повечето размери и ще падне цената както е било винаги със всяка една резолюция.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    63
    #12

    Отговор: Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    Всяка една технология с годините им падат цените и идват нови технологии , всичко е така включително и , е тръгнало от телефоните.... едно време са били хиляди сега са левове..

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    39
    #13

    Отговор: Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    Щом си кино маниак,взимай LG C9 и за добро озвучение-саунбар Samsung hw-q90r

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    63
    #14

    Отговор: Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    Цитат Първоначално публикувано от dardvei Виж публикацията
    Щом си кино маниак,взимай LG C9 и за добро озвучение-саунбар Samsung hw-q90r

    Аз си имам музика и звук саундбаровете са си ограничени предпочитам истинско кино имам си 5.1 мен ме у-ва , не държа да имам долби атмос или 7.1

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,413
    #15

    Отговор: Lg ли са най-добрите телевизори на планетата и ако да препоръчайте от най-високия им клас.

    Единодушно 8 к беше приет за стандарт при всички марки. Вече що е топ модел ще е 8 к. Дано не размислят след година - две и направят 80 к !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Най-добрите телевизори за 2013 - 2014 година
    От kod във форум Телевизори
    Отговори: 33
    Последно: 19-03-15, 23:27
  2. Човекът във високия замък-сериал?!
    От martosblack във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 29-01-15, 12:19
  3. Най-добрите LCD телевизори 46-50 инча за 2013 година
    От theevilone във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 07-11-13, 12:57
  4. Препоръчайте климатик от ниския ценови клас
    От anajo във форум Климатици Midea
    Отговори: 4
    Последно: 15-07-10, 17:20
  5. Препоръчайте ми среден клас видеоконтролер PCI-E
    От Popkaro във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 21-01-06, 00:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе