Здравейте, имам voyo абонамент към плана ми от A1 и съответно не плащам допълнително и ползвах услугата най-често на телевизора. От темата на колегата, който имаше проблеми със screen share-a разбрах, че било хубаво след всеки ъпдейт да се връщат фабрични настройки и колкото и налудничаво да ми прозвуча се замислих, че на този съм му направил поне 3 или 4 откакто е в мен и понеже това е телевизор, който се ползва в кухня и няма кой знае какви пипания по настройките на картината реших да го направя, въпреки че видимо нямаше никакви проблеми така или иначе. Е всичко наред настройх си 5-те стари настройки и в тръгнах да си търся Youtube и Voyo, които бяха инсталирани преди, за да ги сложа и сега. Е да ама voyo мистериозно липсваше от магазина на LG. Последваха няколко email-a към voyo support като в първия ми казаха, че на сайта им пишело, че поддържат телевизори 2011,2012, 2013, което да заявяват през 2020 е повече от жалко, особено за услуга, която е платена. А след като им обясних, че приложението така или иначе го е имало и е работело ми казаха, че щом имало приложение, а сега го няма то трябва да се обърна към LG и да попитам тях защо липсва, което ми звучи твърде странно... Не отговарят ли те самите за техните си приложения? В хола имам друго LG значи ли това, че ако направя ресет някога и на него ще изгубя въпросното voyo, на което междувпрочем не бих дал и една стотинка повече предвид всичките им проблеми с платформата, които съм имал през годините. Та въпроса е според вас нормално ли е да търся обяснение от LG, защо приложение на някоя фирма го няма? Или просто от Voyo support се опитват да ме въртят.

P.S. - Понеже на единия телевизор имам свързано Apple TV, а другия си е AirPlay compatible щеше да е супер ако можеше да влезнеш на сайта на voyo и да си cast-неш директно - е да ама не може. Сайта вижда, че си от телефон и те кара да си изтеглиш още по-бъгавото им приложение, което пък също не позволява cast и като им обясних това в един от email-ите те сигурно дори не са разбрали какво точно им говоря, защото просто го подминаха, опитвайки се да ми обяснят, че платформата им била основно за гледане от компютър... абсолютна жалкарщина според мен. Защо ли си мисля, че ако ми се наложи да питам Netflix, Amazon Prime, HBO GO, Apple TV+ все услуги, за които се плаща не биха ми отговорили така?