Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 35

Продава се on-line магазина www.procombg.com

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #1

    Продава се on-line магазина www.procombg.com

    Продава се on-line магазина www.procombg.com
    Магазинът е един от най-старите онлайн магазини за компютърна техника на повече от 6 години.
    Магазинът е активен и работещ.
    Понеже не желая търга да е явен, може да пращате предложенията си на PM или на
    e-mail office (at) procombg.com

    Ако имате допълнителни въпроси, също можете да ги задавате на PM.

    Начална цена 4800 лв

    надявам се да съм спазил условията на раздела


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re:Продава се на търг on-line магазина www.procombg.com

    От къде си ?

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Re:Продава се на търг on-line магазина www.procombg.com

    От www

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Re:Продава се на търг on-line магазина www.procombg.com

    Магазинът е разработен и предлага "летящ старт" на хора които искат да се занимават с онлайн продажба на Компютърна техника и не само...

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #5

    Re:Продава се на търг on-line магазина www.procombg.com

    Хайде на никои ли не му се занимава с електронна търговия. Началната цена е направо смешна. Само за няколко месеца магазина ще се самоизплати и ще ви носи дивиденти...

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #6

    Re:Продава се на търг on-line магазина www.procombg.com

    Не ми е в стила да коментирам продажбите и май никога не съм го правил. Но тук с последния си коментар просто ме предизвика.. да не си натиснал някоя нула в повече? Oscommerce <-> 4800лв. Нещо не се връзват. И не е смешна, щото аз не се смях, а просто гледах недоумяващо. Да беше interspire...Вземаш ни съвсем за калинки? Тук е Сетком и сме предимно компютърджии, макар че от климатици и перални се позагубихме. Да не говорим, че няма интегрирани никакви български онлайн плащания. Само вградения по дефоулт пейпал. Толкова ли не можахте да вградите безплатните еконт модули, поне??!! например http://уеб-дизайн.com/econt-express
    Самият факт, че не си дал телефони за връзка там освен класическата форма за съобщения в сайта, на мен лично ми говори много,... но няма да говоря много. Аз не бих си купил нищо от там. Сайта пък извъобще. Ако искаш да го продадеш ревизирай цената си, например с една нула.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #7

    Re:Продава се на търг on-line магазина www.procombg.com

    Цената вероятно е със стоките

  10. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #8

    Re:Продава се на търг on-line магазина www.procombg.com

    А и цените са направо смешни в тоя магазин , от кога не е ъпдейтвана информацията от 2-3 години или повече , рам памет която в момента мога да си купя за 25 лева тук е 42

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #9

    Re:Продава се на търг on-line магазина www.procombg.com

    Цитат Първоначално публикувано от dragomir7708
    рам памет която в момента мога да си купя за 25 лева тук е 42
    Моля дай ми контакти на лични! Мислех, че тази памет вече не се произвежда вече...

  12. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #10

    Re:Продава се на търг on-line магазина www.procombg.com

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Не ми е в стила да коментирам продажбите и май никога не съм го правил. Но тук с последния си коментар просто ме предизвика.. да не си натиснал някоя нула в повече? Oscommerce <-> 4800лв. Нещо не се връзват. И не е смешна, щото аз не се смях, а просто гледах недоумяващо. Да беше interspire...Вземаш ни съвсем за калинки? Тук е Сетком и сме предимно компютърджии, макар че от климатици и перални се позагубихме. Да не говорим, че няма интегрирани никакви български онлайн плащания. Само вградения по дефоулт пейпал. Толкова ли не можахте да вградите безплатните еконт модули, поне??!! например http://уеб-дизайн.com/econt-express
    Самият факт, че не си дал телефони за връзка там освен класическата форма за съобщения в сайта, на мен лично ми говори много,... но няма да говоря много. Аз не бих си купил нищо от там. Сайта пък извъобще. Ако искаш да го продадеш ревизирай цената си, например с една нула.
    Всичко което каза за интеграции на системи за разплащане и еконт може да се направи за ден. Беше предвидено, но... на този етап така остана. Еконта е интегриран но не е активиран. Проблема е че ограничава куриерите само до еконт...
    С още 1 месец работа по оптимизация сайта може да заеме първи позиции в гоогле при търсене(не че сега не ги заема), но освен това PR може да стигне 4 (минимум).
    Вътре в самата система има сумати моднати неща за оптимизация, сигурност... Дейта феедове към всички портали за сравняване на цени...
    И пак да ОТБЕЛЕЖА НЕ СЕ ПРОДАВА oscomerca(или сорс код, хостинг и домеин), ПРОДАВА СЕ РАЗРАБОТЕН И РАБОТЕЩ ОНЛАЙН МАГАЗИН НА ПОВЕЧЕ ОТ 6 ГОДИНИ!

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Re:Продава се на търг on-line магазина www.procombg.com

    ще помоля оттук нататък коментарите да са съобразени с Правилата

    с други думи, всичко след Tommorow е за триене, но ще се въздържа
    или коментари по същество (като на Tommorow), или без коментари

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #12

    Re:Продава се на търг on-line магазина www.procombg.com

    Да добавя... Магазина може да се плати и на части. Не е задължително всичките пари да се дадат на куп...

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #13

    Re:Продава се на търг on-line магазина www.procombg.com

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    ...
    И пак да ОТБЕЛЕЖА НЕ СЕ ПРОДАВА oscomerca(или сорс код, хостинг и домеин), ПРОДАВА СЕ РАЗРАБОТЕН И РАБОТЕЩ ОНЛАЙН МАГАЗИН НА ПОВЕЧЕ ОТ 6 ГОДИНИ!
    Аз също бих вметнал, че тази цена подлежи на сериозно преразглеждане. Един електронен магазин сам по себе си е бизнес. А когато се купува един бизнес, освен прогнозата за неговото развитие, наличието и възможностите на конкуренцията, общата икономическа обстановка се преценява за колко време този бизнес ще изплати инвестицията. А за разумен срок се счита 2-2.5 години. Мислиш ли, че чистата печалба от този магазин може да изплати инвестицията за този срок?

  17. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #14

    Re:Продава се на търг on-line магазина www.procombg.com

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Аз също бих вметнал, че тази цена подлежи на сериозно преразглеждане. Един електронен магазин сам по себе си е бизнес. А когато се купува един бизнес, освен прогнозата за неговото развитие, наличието и възможностите на конкуренцията, общата икономическа обстановка се преценява за колко време този бизнес ще изплати инвестицията. А за разумен срок се счита 2-2.5 години. Мислиш ли, че чистата печалба от този магазин може да изплати инвестицията за този срок?
    Ами аз затова подчертавам РАБОТЕЩ МАГАЗИН, които носи приходи. Ако смятам евентуалната печалба за 2 години напред цената ще е такава, че кандидат купувачите още повече ще се възмущават, а пък аз може и да се откажа да го продавам
    Ако направим една крива сметка с печалба от 500лв на месец, тогава за 6 месеца сайта печели 3000 а за година 6000.
    Пак казвам това е крива сметка Печалбата може да бъде и 2 пъти по-голяма както и по-малка. При сериозен интерес, мога да дам някаква по-подробна статистика за продажбите за определен период от време. Но не и публично, защото не виждам смисъл...
    Благодаря за уточнението. ПРОДАВА СЕ РАБОТЕЩ ЕЛЕКТРОНЕН БИЗНЕС, А НЕ ПРОСТО САЙТ С ДОМЕЙН!!!

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    206
    #15

    Re:Продава се на търг on-line магазина www.procombg.com

    Добре, имам интерес да го купя, ако печалбата е близка до посочената от теб. Дай ми точни финансови параметри на ЛС .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. продава on-line магазина www.procombg.com
    От glowndark във форум Продава
    Отговори: 9
    Последно: 31-07-12, 10:45
  2. Отговори: 4
    Последно: 04-04-09, 10:38
  3. trakite on-line web strategy na BG
    От trakite във форум ИГРИ
    Отговори: 15
    Последно: 10-05-07, 15:07
  4. Отговори: 2
    Последно: 14-12-06, 10:34
  5. Link: On-line игри
    От crdf във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 21-02-06, 14:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе