Резултати от 1 до 8 от общо 8

LG 55 UM 7660

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    315
    #1

    LG 55 UM 7660

    Днес като изреждах каналите , загледах 3/нова хд/ тв премина сам на 4 и така изчезна 3- при изреждане липсва, няма го при избиране включва на 3-ти канал радио - просто изчезна като номер.След известно време се появи Нова на 8 , но там имах ФОКС. И сега имам 2 канала с номер 8, 3 няма.Гасих , чаках , не съм вадил от контакт , с КАМ модул е.Някой ако знае....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #2

    Отговор: LG 55 UM 7660

    Пресканирай ги наново просто.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    315
    #3

    Отговор: LG 55 UM 7660

    Пресканирах и се оправи .Сигурно е някакъв бъг , което отдавам на Нова ХД , която няма EPG , a на другият тв , който е с тяхното у-во има 2 нова тв след като си направи някакъв ъпдейт/407/.
    Така съм отворил тема за този модел да кажа нещо след 1 месец .Двоумях се м/у 7450 и 8200.Първият си купи приятел - има някакви дребни разлики , но 7660 е с много по-стилна и тънка рамка.8200 -за този има много негативни мнения , пък и 200лв. отгоре не ги видях като бяха един до друг.Та тв-то покрива всичките ми изисквания , хубава картина/ на мсат с кам модул/ , удобно меню , а пък мишката е супер удобно нещо. Вади супер звук.И най- вече без HDMI кабели - гледам си филмите директно от филми 7 и др.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #4

    Отговор: LG 55 UM 7660

    Има си EPG Нова HD. Поне при мен има на A1 също с CA модул.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    315
    #5

    Отговор: LG 55 UM 7660

    На мсат съм и нова я има на 2 места - това със тяхното у-во , което не е хд.Та тая нова не е хд като и гледам и качеството с/о бтв .

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #6

    Отговор: LG 55 UM 7660

    Ти последно с CAM модул ли си или си с тяхното устройство, иначе при мен има разлика в качеството между Nova и Nova HD. Сега колко % е HD вече е друг въпрос, но поне не е старата мацаница.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    315
    #7

    Отговор: LG 55 UM 7660

    С 2 тв съм - cam на лдж и у-во на някаква тояга Филипс.Това устройство не показва хд канали , затова според мен при нас на Мсат , Нова не е хд.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    315
    #8

    Отговор: LG 55 UM 7660

    Не мога да вържа тел. Xiaomi redmi note 5 с тв-то.Пробвах с share от плей стора , казва ми не може да се установи връзка.Има ли някаква особенност?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе