Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем със Screen Share при LG OLED 65C9PLA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. pab
    pab е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    75
    #1

    Проблем със Screen Share при LG OLED 65C9PLA

    Здравейте. Днес се опитах да шерна екрана на Samsung Galaxy Note 10+ на TV LG OLED 65C9PLA, но без успех. Стартирам Smart View на телефона, появява се телевизора и при заявяване на конекция, започва свързване, на екрана на телевизора се появява надпис "Свързано към Galaxy Note 10+" и след малко се разпада връзката, като на телефона изписвам "Неуспешно свързване на устройството чрез Smart View", но екрана на телефона не се появява не телевизора. Телевизора е с последната версия на фърмуера 04.80.03. Преди време съм свързвал телефона без проблем с телевизора, но мисля, че беше с предишната версия на фърмуера. Опитвах и с друг смартфон и таблет (Samsung Galaxy Note IV и с таблет Samsung Galaxy TabS2), но при тях даже телевизора не се появява на екрана на Smart View при сканиране. Някой с такъв телевизор има ли подобен проблем?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    18
    #2

    Отговор: Проблем със Screen Share при LG OLED 65C9PLA

    ЕЕЕЕ ми да си беше взел телевизор Samsung, не може два конкурента да ги свързваш!!! Всеки си иска своето

    Шегувам се колега

    Иначе и при мен с моя Huawei и Nokia-та на жената се свързва без проблем,LG-то но с таблета на Samsung не иска! Таблета е като твоя Tab S2.
    И накрая, за да не стане шегата истина - пробвай с някаква друга марка телефон и виж какво ще стане.

  4. pab
    pab е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    75
    #3

    Отговор: Проблем със Screen Share при LG OLED 65C9PLA

    Аз телевизорSamsung имам и с него няма проблеми. С LG - то също се свързвах, когато го взех преди няколко месеца. Миналия месец излезе актуализация на фърмуера, но не бях опитвал след нея да се свързвам. Не съм правил хард ресет след актуализацията и затова питам някой друг има ли подобен проблем, че не ми се занимава да правя всиччки настройки отначало. Но явно ще се наложи.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Отговор: Проблем със Screen Share при LG OLED 65C9PLA

    Препоръчително е след всеки ъпдейт, да се прави връщане на фабричните настройки.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    669
    #5

    Отговор: Проблем със Screen Share при LG OLED 65C9PLA

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Препоръчително е след всеки ъпдейт, да се прави връщане на фабричните настройки.
    Това ако производителите на телевизори го твърдят то значи телевизорите им са пълен боклук щом се омазват от всеки ъпдейт... Повече от абсурдно е да си ресетваш всичките настройки, особено при някои хора може да отнеме часове да ги направят и то при всеки ъпдейт...

  7. pab
    pab е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    75
    #6

    Отговор: Проблем със Screen Share при LG OLED 65C9PLA

    След ресет всичко се оправи. Явно наистина трябва да се прави ресет след всеки ъпдейт, ако искаме всичко да работи нормално.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    669
    #7

    Отговор: Проблем със Screen Share при LG OLED 65C9PLA

    Браво на колегата hristoslav2, че ти даде такова решение и проблема е решен, но това не променя факта, че това е безумно. Ъпдейти не се пускат един път в годината, че да си правим всички настройки наново...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Каква е разликата от OLED и OLED+
    От bulgaran във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 07-02-20, 18:35
  2. Свързване на Windows 10 PC с 32LF630V през Screen Share
    От FlipmodeBG във форум LG телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 24-12-15, 17:22
  3. SAMSUNG PC Share Manager проблем с външен хард
    От cifronim2 във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 0
    Последно: 17-12-14, 00:05
  4. Отговори: 4
    Последно: 23-12-04, 13:56
  5. Проблем c Internet-share
    От kiro във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 06-01-04, 01:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе