Резултати от 1 до 5 от общо 5

LG 43UN81003LB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    6
    #1

    LG 43UN81003LB

    Здравейте!От една седмица съм притежател на LG 43UN81003LB.Бихте ли помогнали със съвет за оптималната настройка на картината на телевизора.Доста си играх с отделните режими,но някъде нещо бъркам!По-скоро ми тъмнеят образите,след първоначална настройка.Сякаш на HDR ефект постигам най-добър резултат.,но мисля,че може повече!Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    982
    #2

    Отговор: LG 43UN81003LB

    Погледни тук.
    или тук
    Ако намериш търсиш точни настройки за калибрация за твоя модел, няма да намериш (най вероятно).
    По скоро за флагманите/топ моделите TV.

  4. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    6
    #3

    Отговор: LG 43UN81003LB

    Благодаря!

  5. aad
    aad е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    87
    #4

    Отговор: LG 43UN81003LB

    Цитат Първоначално публикувано от veskob Виж публикацията
    Здравейте!От една седмица съм притежател на LG 43UN81003LB.Бихте ли помогнали със съвет за оптималната настройка на картината на телевизора.Доста си играх с отделните режими,но някъде нещо бъркам!По-скоро ми тъмнеят образите,след първоначална настройка.Сякаш на HDR ефект постигам най-добър резултат.,но мисля,че може повече!Благодаря предварително!
    Влезте в Настройки и изключете функцията -икономия на ел.енергия-.Ще ви светне екрана и си оставете настройките на стандартна картина

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    669
    #5

    Отговор: LG 43UN81003LB

    Стандартна картина означава ужасна картина в 99% от случайте...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе