Резултати от 1 до 9 от общо 9
Like Tree2Одобрявам
  • 2 Post By hristoslav2

Мнение за LG OLED65E6V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    49
    #1

    Мнение за LG OLED65E6V

    Здравейте,

    Хвърлил съм око на LG OLED65E6V, независимо че е е стар модел - 2016-та година. Имам възможност да взема много малко употребяван такъв (на малко часове работа).
    Моля за мнение относно технологията на OLED панела му. Доколкото разбрах от форума, някъде след 2018-та има подобрение в технологията на светодиодите, които се използват. Допреди това били само цветни, а после имало и чисто бели (нещо не успях да разбера). Освен това имало подобрение и в системата за изчистване на остатъчното изображение, и т.н. Ще се радвам да споделите и мнение за работата на Web OS 3.0. В момента, мисля, че е вече версия 6.0.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    203
    #2

    Отговор: Мнение за LG OLED65E6V

    LG и Samsung са с на около 4-5 години поддръжка за смарт апликациите, тоест смарта може да се каже, че няма. Каквото има инсталирано като апликации това ще е и няма да се упдейтват, ако имат бъг. Аз имам C6 55 инча и като цяло не съм доволен. Най-дразнещото за мен е ужасния бандинг, който на тая серия няма филтър за да се оправя, а аз гледах на него основно нетфликс и утубе. Другото е неравномерния пейсинг на кадрите, което отново няма как да се оправи и ЛГ в това отношеное са кицу коне. За калибрацията да не говорим, дефолтната е покъртително зле на хората лицатаим мязат на портокали. Ако можеш да го тестваш предварително вьеми една флашка с филми, които си ги гледал и знаеш ка изглеждат и да има и бързи сцени и примерно някой мач на 50 кадъра да видиш дали стътърването и фрейм пейсинга ще те дразнят.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    49
    #3

    Отговор: Мнение за LG OLED65E6V

    Благодаря за отговора.
    Просто се чудя дали си заслужава да го взема, заради възможността да гледам 3D на OLED панел.

  5. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #4

    Отговор: Мнение за LG OLED65E6V

    Аз имам B6 и не виждам проблеми.Дори сравнен с BX на практика е без съществени разлики.Проблема ти не е в това,че е по-стар модел,но все пак е ползван и риска си е за твоя сметка.
    Не знам какво разбираш под добра цена,но 65CX беше под 3000,а сега има промоция на HISENSE за 2300 лв.Не вярвам старото да е по-добро
    https://edigital.bg/led-televizori/h...evizor-p886268

    а 3D е нищо,според мен...2010/11 си купих първия 3D САМСУНГ и е като куклен театър.А пък и вече мисля никой не прави такова съдържание.Дали Е6 има 3D съшо се съмнявам.

  6. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #5

    Отговор: Мнение за LG OLED65E6V

    Аз бих купил въпросния модел точно заради 3D, иначе не видждам да има друго преимущество пред новите модели. А и от мненията из интеренет съм останал с впечатлението, че 3D се гледа най-добре точно на OLED. Като почитател на 3D и аз исках преди години да намеря E6 точно заради 3D-то.

  7. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #6

    Отговор: Мнение за LG OLED65E6V

    Най-напред да види пасивното 3д.Не съм се заглеждал много,но един приятел имаше стари LG,SAMUNG и казваше ,че пасивното не било добре.
    Пък той си беше по 3Д-то.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    49
    #7

    Отговор: Мнение за LG OLED65E6V

    Намерих го чисто нов и ще ми излезе около 4600лв. Мисля, че си заслужава. Когато е бил пуснат тук, на пазара, е струвал доста повече.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #8

    Отговор: Мнение за LG OLED65E6V

    Не си давай парите за този остарял телевизор.....после ще съжаляваш.

    за по-малко ще си вземеш нещо ново
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...600/?orderby=2
    CUPONa и berpan харесват това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    49
    #9

    Отговор: Мнение за LG OLED65E6V

    Реално съм си харесал Philips 65OLED876, защото съм голям фен на марката, но... това 3D не ми изскача от главата...
    По-нататък, ако остана разочарован или се появят отпечатъци, пак ще се върна към марката.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнение за тв НЕО 3D
    От rupi във форум Други телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 01-03-14, 14:13
  2. ТВ - мнение
    От Ibr1975 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-12, 14:54
  3. Мнение...
    От LeBron във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 11-01-12, 13:42
  4. Мнение за ТВ
    От pipe82 във форум Телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 30-11-11, 17:04
  5. Мнение
    От hunter79 във форум Аудиотехника
    Отговори: 11
    Последно: 21-04-07, 17:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе