Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By gurcayy
  • 1 Post By innerfire

Отлепен кабел на LG lf650v

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2018
    Мнения
    4
    #1

    Отлепен кабел на LG lf650v

    Здравейте. Вчера ми донесоха неработещ LG lf650v . Реших ако мога да го постегна. Предварително се извинявам ако пиша глупости, но съм пълен аматьор по темата. Като го отворих видях, че има отлепен "лентов кабел" (или както се нарича), в долната част на ТВ. При включване се появяват вертикални бели и черни линии. Отделно видях, че в долният десен ъгъл изглежда като отлепен. Всичко това може да се види от снимките. Въпросите ми са: 1-възможно ли е целият проблем да идва от този "кабел", 2-възможно ли е да бъде "залепен" в домашни или сервизни условия, 3 - може ли "отлепеното в долният ъгъл да се "поправи" ? Заслужава ли си да се занимавам или е по-добре да се поръча направо нов? Ако някой знае подходящ сервиз в Монтана или областта, моля да пише! Благодаря!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #2

    Отговор: Отлепен кабел на LG lf650v

    Цитат Първоначално публикувано от alansm123 Виж публикацията
    Здравейте. Вчера ми донесоха неработещ LG lf650v . Реших ако мога да го постегна. Предварително се извинявам ако пиша глупости, но съм пълен аматьор по темата. Като го отворих видях, че има отлепен "лентов кабел" (или както се нарича), в долната част на ТВ. При включване се появяват вертикални бели и черни линии. Отделно видях, че в долният десен ъгъл изглежда като отлепен. Всичко това може да се види от снимките. Въпросите ми са:
    1-възможно ли е целият проблем да идва от този "кабел",
    2-възможно ли е да бъде "залепен" в домашни или сервизни условия,
    3 - може ли "отлепеното в долният ъгъл да се "поправи" ?
    Заслужава ли си да се занимавам или е по-добре да се поръча направо нов? Ако някой знае подходящ сервиз в Монтана или областта, моля да пише! Благодаря!
    1 - проблемът не е само в този кабел, дисплеят е счупен долу в дясно. Понесъл е някакъв удар.
    2 - ако беше само един кабел..техник с повече старание и упоритост ще го оправи.
    3 - не
    Не! Смяна на дисплея.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2018
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: Отлепен кабел на LG lf650v

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    1 - проблемът не е само в този кабел, дисплеят е счупен долу в дясно. Понесъл е някакъв удар.
    2 - ако беше само един кабел..техник с повече старание и упоритост ще го оправи.
    3 - не
    Не! Смяна на дисплея.
    Благодаря! Ще поръчвам нов и няма да се занимавам при това положение.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #4

    Отговор: Отлепен кабел на LG lf650v

    Новият дисплей ще ти излезе солено...Пиши на каква цена си го намерил.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #5

    Отговор: Отлепен кабел на LG lf650v

    За пръв път виждам някой да сменя дисплей на посредствен телевизор. Поне да беше някакъв модел, който да си заслужава.
    Gena_bs одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    42
    #6

    Отговор: Отлепен кабел на LG lf650v

    Може би човека има предвид, че поръчва нов ТВ, не дисплей. Междудругото на мен този ТВ, в това състояние, ми прилича като да се е учил някои на него и е направил беля с отлепянето на лентовия кабел, или е счупен, и е отлепен кабела нарочно, за да не изкарва образ, защото ще се вижда по-ясно самото счупване.
    Gena_bs одобрява това.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2018
    Мнения
    4
    #7

    Отговор: Отлепен кабел на LG lf650v

    Цитат Първоначално публикувано от innerfire Виж публикацията
    Може би човека има предвид, че поръчва нов ТВ, не дисплей. Междудругото на мен този ТВ, в това състояние, ми прилича като да се е учил някои на него и е направил беля с отлепянето на лентовия кабел, или е счупен, и е отлепен кабела нарочно, за да не изкарва образ, защото ще се вижда по-ясно самото счупване.
    Да, това имах в предвид - нов ТВ, а не дисплей, явно съм се изразил неправилно!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 04-01-19, 11:31
  2. Ситни петна - LG LF650V
    От icebat във форум LG телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 01-08-18, 11:33
  3. Отговори: 0
    Последно: 23-07-11, 15:18
  4. DVI-D КАБЕЛ
    От alkuni във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 27-05-11, 20:05
  5. Трябва ми кабел за s tv out -> антенен кабел
    От icos във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 23-05-03, 13:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе