Резултати от 1 до 7 от общо 7

Audio driver / Debian

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #1

    Audio driver / Debian

    Някой случайно да може да помогне с драйвер за видео-карта:

    Realtek AC'97

    OS - Debian, kernel 2.6.* (*="нещо_си"; ако трябва да дам точната версия, моля кажете!).

    На официалния сайт на Realtek нито един от трите линка не работи, опитах да намеря файла от другаде, но практически всичко се свежда до тия три линка (които май сочат някъде из Румъния като дестинация).



    Предварително благодаря!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    103
    #2

    Audio driver / Debian

    Realtek AC'97 e звуковата ти карта а не видеото. на диска ти с драйверите за дъното има и драйвер за звука, виж там

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #3

    Audio driver / Debian

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Realtek AC'97 e звуковата ти карта а не видеото. на диска ти с драйверите за дъното има и драйвер за звука, виж там



    <div align="right">Originally posted by hecoat - 25/11/2004 : 17:02:42</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Мдааа... Определено не съм наред тия дни!

    Прекрасно знам, че Realtek е звуковата карта, ама ако някой ми обясни защо съм написал видео, дълго време има да го черпя... [xx(]

    Eстествено, че ме интересува звука, а не видеото, понеже като си пусна музика и едната слушалка ми пращи (същият проблем под Windows го реших с преинсталация на драйвера).

    Е, уж знам какво искам да кажа, а пиша глупости! []



    Много благодаря за отговора! Ще проверя на горепосоченото място. []

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #4

    Audio driver / Debian

    Na kakyv lin si?

    zna4i az sym probval na fedora core 2 i slackware 10 sys slednoto:

    [root@nedko root]# kmix

    maha6 3d efekt-a

    advanced - mix mono mahash

    ako ne stava mahai pored opciite, koito sa nai-dolu. tozi problem i az go imam





    // syjelqwam, 4e pi6a na shliokovica, no nqmam instaliran bglinux-a o6te


  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #5

    Audio driver / Debian

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Na kakyv lin si?

    <div align="right">Originally posted by Nedko - 28/11/2004 : 16:19:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Debian - пише го в заглавието []

    Ще пробвам това, което написа по-горе, но силно се съмнявам да стане при мене...

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #6

    Audio driver / Debian

    Пиши после какво е станало

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    226
    #7

    Audio driver / Debian

    пусни си в конзолката един aumix и си намали PCM-a до ниво дето не ти пращи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Debian:: Помощ
    От gangster4o във форум Linux
    Отговори: 6
    Последно: 08-12-07, 02:34
  2. C-MEDIA 3D AUDIO DRIVER
    От FeNoOo във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 11-12-06, 15:04
  3. Debian for Desktop
    От krasi във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 13-02-04, 17:18
  4. Debian - download
    От Go_Play във форум Linux
    Отговори: 1
    Последно: 26-12-03, 23:10
  5. Ралика между Audio CD и Super Audio CD?
    От trastikata във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 04-12-03, 01:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе