Резултати от 1 до 3 от общо 3

LAMP на Р2@333/64/2.5+3ГБ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #1

    LAMP на Р2@333/64/2.5+3ГБ

    Има останали две три архивни машини и искам да ги впрегна в малко работа. Освен тази от заглавието иама един P@133(върви на 200 без проблем)32/2.5 и Р про@200(233)/64/2х540. Искам да направя един Апаче сървар с MySQL да кача един сайт с малка натовареност(10-15 визити на ден) и да си имам местенце да се уча на РНР евентуално Perl и Pyton. MySQL може и да е на някоя от по слабите машини.
    Трябва ми някаква относително проста за качване дистрибуция която да ги има тези неща да е лесна за настройка, абе всичко за да се улесни един Windoz юзер с основни понятия за Linux.
    Опитах с DSL ама нямат пакет за MySQL и има Х който ми е излищен. Ако не излезе нещо по-лесно ще си изкомпилирам едно Gentoo.
    Та преди да си взема отпuска и да се захвана с Gentoo-то бих искал да знам дали няма по-лесен начин

    Гледах CRUX и NetBSD но са ми малко профи, а Gentoo съм се борил и малко или много си го знам.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    200
    #2

    Re: LAMP на Р2@333/64/2.5+3ГБ

    защо Gentoo a не Debian ?

  4. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #3

    Re: LAMP на Р2@333/64/2.5+3ГБ

    Защото не съм работил с Дебиан а с Gentoo съм се борил.
    Между другото открих EnGarde Linux което май е специално за моя случай.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе