Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с Убунту

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    4
    #1

    Проблем с Убунту

    Здравейте!

    Инсталирах Убунту 9.10 паралелно на Уиндоус Виста . При следващото ми влизане във Виста ме принуди да възстановя заводските насртойки. Резултат - изчезнаха ми всички файлове и програми, а харддискът ми D остана с капацитет около 30 ГБ - тези, които бяха свободни преди възстановяването на настройките, а частта, заета от Убунту, изчезна безследно заедно с него
    Моля, помогнете, как да го намеря и убия, и да възстановя файловете (ако е възможно)

    Поздрави

    Алиана

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    34
    #2

    Re:Проблем с Убунту

    ОС не е игра за да я инсталираш и деинсталираш когато си искаш, ако искаш да я разгледаш има live cd, може и на виртуално PС да я качиш.
    :edit:
    Бях написал някви работи, ама то щом си инсталирала Унбуту на NTFS дял, както ме съмнява, правила място от auto-instalerа и т.н. то надали има смисъл! Виж това :Computer>manege>Disk manegement ако помогне добре. Виж тука http://ubuntuforums-bg.org там могат и да знаят , аз даже се чуда как ти е тръгнала Вистата,като си я омазала! И давай повече инфо от сорта :каква е инсталацията ,wibu или нормална dual boot :grub ,виста , колко харда, дяловете как ги направи,аве пиши всичко каквото се сетиш (техническо) иначе много малко хора ще ти помогнат.

    p.s. а дали ще го убиеш незнам той е НИНДЖА https://www.youtube.com/watch?v=W9_D...eature=related

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #3

    Re:Проблем с Убунту

    за съжаление заводските настройки рендосват целият диск до състоянието в което си извадила лаптопа от кутията...

    Помоли някой които разбира повече да ти направи Dual Boot install (или пиши на ПМ да се вържеме заедно в удобно и за двама ни време да ти го инсталирам !!! Трябва да имаш работещ интернет!!!) вече имам 3-4 машини с подобна конфигурация и почти никой не ползва виста вече ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 28-05-11, 22:47
  2. Убунту 10 ....ач
    От devyl във форум Linux
    Отговори: 2
    Последно: 10-01-11, 17:26
  3. Отговори: 2
    Последно: 26-12-10, 19:14
  4. Тест на хардуер под Убунту
    От InternetZombie във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 12-11-10, 15:10
  5. Засичат плеарите при убунту
    От sands17 във форум Linux
    Отговори: 2
    Последно: 14-06-09, 21:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе