Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Suid killed ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    80
    #16

    Suid killed ?

    Значи дори и да си със 128Mb RAM ефекта е същият , така ли?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    116
    #17

    Suid killed ?

    Абцилютно >(

    Сега съм набедил PowerManagment-a на РС-то... ма лошото е че е марков IBM, а те нещо не са на мнение да се изключва от BIOS-a. Шибана работа.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #18

    Suid killed ?

    Машината на която работиш сървър специална постройка ли е или просто РС набедено за сървър?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    116
    #19

    Suid killed ?

    Ооо нее, само е набеден за сървър...но такава купихме, защото ISP-то се изцепи, че дори на ММХ233 ще го пуснат Linux-a! Те го пуснаха де, и го оставиха аз да се оправям с него. Като ти гледам конфигурацията - на светлинни години след нея е :-/

    Друго което забелязах - имам задачи в crontab (събиране на логове, бъркане на картите, статистика - всичко за CS разбира се) и днес сутринта забелязах, че някой са пуснати по 4-5 пъти (статистиката доста ще узори всяко РС, пък и 4-и пъти пусната !!) Може ли да е от това и какво може да съм объркал в crontab (задал съм nice -n 15 да не отнема CPU време, въпреки че няма никой тогава да работи на него) ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе