Резултати от 1 до 5 от общо 5

настройки и аксесоари за panasonic tx40ds630e

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    56
    #1

    настройки и аксесоари за panasonic tx40ds630e

    Купих си наскоро този модел тв и искам да ви попитам какви трябва да са му препоръчителните му настройки за да извади максималното качество на картината както на тв така и при гледане на филми от компютър или външен плеар.
    другото което искам да попитам е от къде мога да закупя 3д очила за този модел и освем оригиналните с какви други очила е на други производители е съвместим интересуват ме и цените на очилата

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Отговор: настройки и аксесоари за panasonic tx40ds630e

    Пробвай с тези настройки
    https://www.youtube.com/watch?v=1f3pneGa8X8

    оригиналните очила са тези
    TY-ER3D4ME
    TY-ER3D4SE
    TY-ER3D5ME
    TY-ER3D6ME

    Би трябвало всички, които се синхронизират по блутут да стават за твоят модел.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    22
    #3

    Отговор: настройки и аксесоари за panasonic tx40ds630e

    и аз си взех същия телевизор.но няма в комплекта 3д очила.имах от LG другия ми тв очила, но не стават за панасоник.май едните са пасивни, а на панасоник активни.
    търся в нета и благодаря за горния съвет на hristoslav2 , но намирам друг модел за отколо 30 лв - TY-ER3D20E,стават ли за тоя телевизор?

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    162
    #4

    Отговор: настройки и аксесоари за panasonic tx40ds630e

    TY-ER3D20E са пасивни, трябват ти активни Full HD 3D RF. Стават и от други марки важното да са актвини с блутут свързаност (като заместител най-често се препоръчват Samsung SSG-5100). Внимавай да не вземеш активни с инфраред, които са за по-старите 3d телевизори. Аз си закупих Panasonic TY-ER3D4ME и TY-ER3D4SE, поръчал съм от Китай и такива - https://www.aliexpress.com/item/1pc-...02079-VnYZvQVf като дойдат ще пиша как са (в отзивите има един чех с 40DS630 и казва, че работят с него), има ги и в OLX, Bazar с различна надценка.
    В началото очилата не искаха да се регистрират, заредих ги изключих телевизора от щепсела за няколко секунди, след това го пуснах, включих и очилата и се свързаха с телевизора долу в десния ъгъл се появява една иконка с очила и техният заряд, по това разбираш че очилата са се регистрирали.
    Този пост е редактиран от sirgeorge; 25-12-16 в 17:24.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    22
    #5

    Отговор: настройки и аксесоари за panasonic tx40ds630e

    благодаря много, спести ми парите.ходих днес в техмарт, техномаркет, технополис - навсякъде само пасивни очила.даже и по сайтовете не намерих
    някакви за нашия телевизор, тия на самсунг също не ги намерих.не че ми е зор точно 3Д да гледам тия дни,та може и аз да поръчам от алиекспрес 2-3 броя очила..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Настройки картина PANASONIC TX-47AS750E 3D LED
    От ambrozia403 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 16-03-16, 00:48
  2. PANASONIC TX-L42U10E си губи цифровите настройки ?
    От startus във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 01-06-15, 13:53
  3. помощ за най добри екранни настройки на Panasonic viera smart tv
    От iliyan85 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 27-11-14, 09:27
  4. Panasonic P50G20e настройки?
    От sporty123 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 31-12-10, 00:31
  5. Panasonic - какви настройки да му задам?
    От chocho1974 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 3
    Последно: 03-08-06, 18:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе