Резултати от 1 до 4 от общо 4

Panasonic - какви настройки да му задам?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    4
    #1

    Panasonic - какви настройки да му задам?

    Здравейте! Имам климатик Panasonic инвертор. Интересува ме как е по добре да работи-на автоматичен режим, при който климатика си включва и изключва като поддържа зададената температура, или на най-ниска степен на вентилатора, при който режим не изключва, а работи постоянно (но пък не ме буди нощем

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    114
    #2

    Re: Въпрос за режима на работа на климатик Panasonic

    Имам такъв и автоматичната опция никога не я ползвам, защото не е нужно.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    4
    #3

    Re: Въпрос за режима на работа на климатик Panasonic

    Значи примерна ситуация: Климатикът е настроен на режим охлаждане, 22C, най-ниска степен на вентилатора. Работи постоянно(не включва и изключва), но пък си спиш чудесно(почти безшумен е). Въпроса е не се ли прецаква нещо при положение че не изключва. Или той компресора си изключва, а само вентилатора си работи. Сигурно въпроса ми е малко тъп, ама като не знам

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    26
    #4

    Re: Въпрос за режима на работа на климатик Panasonic

    Цитат Първоначално публикувано от moderator_S
    Имам такъв и автоматичната опция никога не я ползвам, защото не е нужно.
    Явно chocho1974 има предвид автоматичен режим на вентилатора, а не автоматичен режим на климатика (отопление/охлаждане според зададената температура).

    Цитат Първоначално публикувано от chocho1974
    Значи примерна ситуация: Климатикът е настроен на режим охлаждане, 22C, най-ниска степен на вентилатора. Работи постоянно(не включва и изключва), но пък си спиш чудесно(почти безшумен е). Въпроса е не се ли прецаква нещо при положение че не изключва. Или той компресора си изключва, а само вентилатора си работи. Сигурно въпроса ми е малко тъп, ама като не знам
    Инверторните климатици не изключват компресора при достигане на зададената температура, а намаляват оборотите и поддържат оптимален режим на работа. Така че на теб ти се струва, че при автоматичен режим на вентилатора изключва компресора, но всъщност се променя скоростта на вентилатора и съответно шума може да ти пречи да спиш. Няма за какво да се притесняваш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. помощ за най добри екранни настройки на Panasonic viera smart tv
    От iliyan85 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 27-11-14, 09:27
  2. Panasonic P50G20e настройки?
    От sporty123 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 31-12-10, 00:31
  3. Отговори: 1
    Последно: 01-09-08, 07:00
  4. Какви настройки са нужни за Firefox
    От bushy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 07-11-05, 13:14
  5. Какви настройки рябва да направя за Outlook
    От Yes във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 04-08-04, 16:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе