Резултати от 1 до 7 от общо 7

Безжични клавиатура и мишка за Panasonic TX-42AS600E.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    8
    #1

    Безжични клавиатура и мишка за Panasonic TX-42AS600E.

    Здравейте, вчера си купих този модел, доволен съм като цяло от него, но ме интересуват комплект безжични клавиатура и мишка за пълноценна работа онлайн. Пробвах със жични такива, всичко е наред, но с кабелите няма да стане насред хола. Като за начало открих тези:

    https://www.speedcomputers.biz/logit...mishka-m150_1/

    Моля за мнения!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2

    Отговор: Безжични клавиатура и мишка за Panasonic TX-42AS600E.

    Цитат Първоначално публикувано от bratanov Виж публикацията
    Здравейте, вчера си купих този модел, доволен съм като цяло от него, но ме интересуват комплект безжични клавиатура и мишка за пълноценна работа онлайн. Пробвах със жични такива, всичко е наред, но с кабелите няма да стане насред хола. Като за начало открих тези:

    https://www.speedcomputers.biz/logit...mishka-m150_1/

    Моля за мнения!
    Вземи си клавиатура за телевизора с вграден тъчпад..Logitech K400r например....като си легнеш на дивана пред телевизора,какво ше правиш с мишката от линка който си дал?......

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    8
    #3

    Отговор: Безжични клавиатура и мишка за Panasonic TX-42AS600E.

    Благодаря за отговора! С тъчпад не ми е много комфортно, ако беше така нямаше да си взема мишка за лаптопа. Не ми е проблем да съм седнал пред холовата масичка и да работя с мишката. По-интересно ми е дали тези, които съм посочил ще работят (и клавиатура и мишка заедно, из форумите видях случаи когато клавиатурата от комплекта работи а мишката не!!) и ако не, кои ще ми свършат работа за конкретния модел? Благодаря отново!

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #4

    Отговор: Безжични клавиатура и мишка за Panasonic TX-42AS600E.

    Цитат Първоначално публикувано от bratanov Виж публикацията
    Благодаря за отговора! С тъчпад не ми е много комфортно, ако беше така нямаше да си взема мишка за лаптопа. Не ми е проблем да съм седнал пред холовата масичка и да работя с мишката. По-интересно ми е дали тези, които съм посочил ще работят (и клавиатура и мишка заедно, из форумите видях случаи когато клавиатурата от комплекта работи а мишката не!!) и ако не, кои ще ми свършат работа за конкретния модел? Благодаря отново!
    Нямам представа дали мишката ще работи...всички клавиатури за смарт телевизори са с тъчпад и това не е случайно..а и бързо се свиква с нея....а и какво толкова ще браузваш с тази клавиатура,,,аз за година и половина съм я ползвал не повече от 10-на пъти...все пак телевизора не е компютър и не очаквай чудеса...

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    8
    #5

    Отговор: Безжични клавиатура и мишка за Panasonic TX-42AS600E.

    Браузването (особено работата с търсачка в нета) винаги е свързано с писане. Даже един клип да си пуснеш в YouTube, пак трябва да му напишеш името, а с дистанционното буква по буква си е цяло наказание (само докато вкарам данните от Google акаунта се изнервих!!).
    Със сигурност бързината на телевизора не е като на компютъра, но моя вече го пробвах и скоростта ме удовлетворява напълно.
    Въпросът тук беше повече ориентиран към безпроблемната паралелна работа на мишка и клавиатура. Именно мишка, най-малкото ми е по-удобна за игра ако щеш, аз игри с тъчпад не съм играл и не мога да си го представя това.

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #6

    Отговор: Безжични клавиатура и мишка за Panasonic TX-42AS600E.

    Най-вероятно ще работи,но трябва да се пробва,това е начина,както ти казах,почти не ползвам клавиатура,защото телевизора ми има гласово търсене и ползвам него...единствено квавиатурата ми служи за няколко приложения,които искат мишка,дори и тогава не я ползвам пълноценно,защото имам и приложение на смартфона,който става като дистанционно....това са предимствата на андроида все пак....но нищо не ти пречи да пробваш с класическа клавиатура и мишка...лошо няма.....успех..

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    8
    #7

    Отговор: Безжични клавиатура и мишка за Panasonic TX-42AS600E.

    Aаааааа, гласово търсене, Андроид, с това трябваше да започнеш, моят не е такъв. Не знам с каква платформа е, но не е Андроид, така че клавиатурата си остава основният метод за въвеждане при мен. Добре, ще пробвам с този набор от първия линк.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 20-01-14, 22:46
  2. Отговори: 1
    Последно: 08-03-11, 14:44
  3. Продавам безжични клавиатура и мишка
    От kocetoMR във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 20-12-09, 14:19
  4. Отговори: 0
    Последно: 12-09-06, 12:13
  5. Отговори: 1
    Последно: 05-03-06, 17:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе