Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22

3D очила, активни за Panasonic TX50EX780E да си купя, скъпи или евтини?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #1

    3D очила, активни за Panasonic TX50EX780E да си купя, скъпи или евтини?

    Здравейте. Досега бях с пасивни очила. Не знаех че не може да няма в комплекта. Ужас. Наистина така ли ги доставят, или нашите ги крадат, за да ги продават Ето какви намерих като се ровех из нета
    https://www.emag.bg/universalni-akti...3b6d7ae7e53bca
    Тези на горният адрес ще дават ли някаква разлика в гледането от тези на долният като са по евтини?
    https://ochila-3d.pazaruvaj.com/pana...me-p343577486/
    Panasonic са за един брой и имат цена и за доставка защото са от Румъния. И всъщност и те ще станат ли? Да не да трябва тоочно определени. В пълен шаш съм.Моля, ако някой знае, тук в България да напише адрес, защото аз в друг сайт не успях, а и не съм добър в нета. Четох че не трябва да се смесват марките че се губило качество. Вярно ли е и това? Какъв акъл ще ми дадете?Дори телевизора го няма още. Ще дойде на 21 или 22 защото отивам на почивка. Така че имам време и да го сменя, но понеже е на лизинг, а договора е сключен вече не знам дали ще мога де. Както и да е телевизора ми харесва. Дано оправдае доверието ми.
    Този пост е редактиран от skaiuokar; 11-08-17 в 20:04.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #2

    Отговор: 3D очила, активни за Panasonic TX50EX780E да си купя, скъпи или евтини?

    Телевизора е супер , а 3Д-то ти е бонус и я гледаш 10 филма , я не. Панасоник още от 2015 г не слагат в комплекта очила ... за съжаление.
    Писали сме много пъти - всякакви очила синхронизиращи по блутуут стават , а най-популярен е модела на Самсунг , доколкото все още се намират - 2 x SAMSUNG TV 3D Glasses SSG-5100GB Active Shutter Battery Operated NEW

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #3

    Отговор: 3D очила, активни за Panasonic TX50EX780E да си купя, скъпи или евтини?

    На Панасоник мисля , че трябва да са с блутут , а тези са инфраред виж оригиналните какви са .Очила хубаво ама филми напоследък няма.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #4

    Отговор: 3D очила, активни за Panasonic TX50EX780E да си купя, скъпи или евтини?

    http://av.jpn.support.panasonic.com/...yewear/eu.html

    Country/ Area LCD TV Model Number
    Europe
    (except UK / Ireland)
    EX780, EXW784, EXT786, EXF787, EXN788, EXX789 TY-ER3D4ME
    TY-ER3D4SE
    TY-ER3D5ME
    TY-ER3D6ME


    Kaĸ ce разчита модела на 3D очила Panasonic ?
    Пример - ТY-ЕR3D4МE

    TY - телевизионен аксесоар
    Е - Eyewear - очила
    R - тип връзка с телевизора

    • R - RF (wirеless) Вluеtooth система
    • W - (wi-fi) безжични
    • P - поляризирани (за пасивно 3D)

    3D - 3D
    4 - година на модела

    • 6 - 2016 година
    • 5 - 2015 година
    • 4 - 2012 година
    • 3 - 2011 година
    • 2 - 2010 година

    M - Размер на очилата

    • L - Lаrgе
    • М - Меdіum
    • Ѕ - Ѕmаll

    E - Регион

    • E - Европа
    • U - Северна Америка
    • P - пакет от 2 броя



  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #5

    Отговор: 3D очила, активни за Panasonic TX50EX780E да си купя, скъпи или евтини?

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    На Панасоник мисля , че трябва да са с блутут , а тези са инфраред виж оригиналните какви са .Очила хубаво ама филми напоследък няма.
    Е да де - точно тия са си блутуут - аз имам такива точно за плазмата ми Панасоник

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #6

    Отговор: 3D очила, активни за Panasonic TX50EX780E да си купя, скъпи или евтини?

    Здравейте hristoslav2. Благодаря за отговора Ви, както и на всички Други. Като гледам Вие най технически сте отговорили. С това ми казвате да си взема на Панасоник очилата ли? Защото разликата в качеството, ако я има и ако е недоловима за аматьор като мен,а аз това държа да разбера как ще се отрази на качеството на изображението което ще гледам, /тъй като когато си вземах предишният Филипс, трябваше да го сравня с Самсунг но не видях разлика в картината в магазина, но в характеристиките и цената да,бяха в полза на Филипс, / тогава не е ли по-добре да си купя 4 броя универсални, вместо 2 оригинални/надявам се че са/ за 180 лв. Но каквото кажете Вие разбиращият. Затова съм тук. Затова и пиша.
    Този пост е редактиран от skaiuokar; 11-08-17 в 23:39.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #7

    Отговор: 3D очила, активни за Panasonic TX50EX780E да си купя, скъпи или евтини?

    Е да де - точно тия са си блутуут - аз имам такива точно за плазмата ми Панасоник
    Светльо , поста ми излезе след твоя , но имах предвид посочените от Скай уокър

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #8

    Отговор: 3D очила, активни за Panasonic TX50EX780E да си купя, скъпи или евтини?

    Някои продавач консултанти са ми казвали, че с оригиналните очила на Panasonic картината е по-добра, което малко ме очуди...Теоретично не би трябвало да има разлика, но знам ли.

    Търси активни 3D очила синхронизирани по Вluеtooth. Независимо от марката.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #9

    Отговор: 3D очила, активни за Panasonic TX50EX780E да си купя, скъпи или евтини?

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Някои продавач консултанти са ми казвали, че с оригиналните очила на Panasonic картината е по-добра, което малко ме очуди...Теоретично не би трябвало да има разлика, но знам ли.

    Търси активни 3D очила синхронизирани по Вluеtooth. Независимо от марката.
    Благодаря много. Ще видя какво ще остане от почивката!!! Жив и Здрав и Всички около Вас, лека вечер и приятен уикенд. А продавачите си хвалят стоката.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #10
    Е вече очилата оригиналните са тук и след доста премеждия 2,3... като
    Мислех че нямат батерия, а то трябвало да се издърпа лентичката която е спирала контакта и тръгнаха когато бях при часовникар за слагане на батерия, но и така не успях да ги отворя. Страх да не ги счупя. После, май бързо изключват, защото докато пусна друг клип и наново ги включвам. Нооо пък разликата е голяма от пасивните. Едни и същи клипове гледах. И за дълбочина и за цвят и контраст са по добри. От 2м гледах телевизорите. Другият старият е Philips 42PFS 7109 12
    Очила 3D Panasonic TY-ER3D6ME препоръчвам ви ги. Оппаа. Кой пък съм аз, Нищо Неразбиращ извинете. А и сравнявам с пасивни. Кой каквото иска да прави. После сам ще си сърба това което е забъркал . А мен от това ме е страх, и все питам.
    Този пост е редактиран от skaiuokar; 31-08-17 в 14:59.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    10
    #11

    Отговор: 3D очила, активни за Panasonic TX50EX780E да си купя, скъпи или евтини?

    Здравейте,
    Черният петък си взех Панасоник TX-50EX780. Един приятел ми даде 3д очила Самсунг SSG 5100GB, но не мога да ги пеирна към телевизора. Пробвам да ги закача по следния начин - пускам ТВто, заставам с очилата на около 40см от него и задържам копчето он/оф. То започва да мига зелено и червено няколко секунди и след това изгасва.
    Някакви идеи как може да се закачат към ТВто?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #12

    Отговор: 3D очила, активни за Panasonic TX50EX780E да си купя, скъпи или евтини?

    Пробва ли ги после с някой филм - по-принцип само оригиналните индикират на екрана, че са свързани и колко е заряда на батерията - пусни филм, влючи очилата и виж дали "събират" образа .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    10
    #13

    Отговор: 3D очила, активни за Panasonic TX50EX780E да си купя, скъпи или евтини?

    Тествах ги и с филм, но образа си остава размазан/двоен, т.е. не се закачат.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #15

    Отговор: 3D очила, активни за Panasonic TX50EX780E да си купя, скъпи или евтини?

    Пробвай от по-близо - помня, че на плазмата ги свързвах поставени близо до рамката долу в дясно и стана от 2-3 път .
    Този пост е редактиран от svetlio1; 02-12-17 в 02:39.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам активни 3D очила Samsung
    От o33y във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 29-09-16, 00:17
  2. 3д активни очила philips PTA509
    От nikolay1989 във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 20-04-15, 13:57
  3. Купувам 3D очила LG AG-S 350 активни
    От stutci във форум Купува
    Отговори: 8
    Последно: 14-10-13, 19:14
  4. Продавам 3D активни очила Panasonic
    От tazzzmania във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 22-04-13, 22:15
  5. Продавам активни 3D очила на PANASONIC
    От rado_ss във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 20-03-12, 15:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе