Резултати от 1 до 8 от общо 8

HBO GO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    39
    #1

    HBO GO

    Може ли да ми кажете,дали my Home Screen подържа hbo go?
    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,558
    #2

    Отговор: HBO GO

    Не го виждам в "магазина" за модел 2017 (50ЕХ780)

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    39
    #3

    Отговор: HBO GO

    благодаря

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #4

    Отговор: HBO GO

    Не знам дали има друга тема за услугата, а тази стои на първа страница, та ще питам тук.

    Периодично стриймът превключва от HD на доста омазано SD - има ли някой друг с подобно поведение при него? По празниците беше доста често и предполагам може да е било от натоварване на сървърите. Последната седмица не се беше случвало, но днес зяпам сериали цял ден и пак превключи няколко пъти за по минута-две.

    Телевизорът е MU6102 свързан с рутера през WiFi, но след като Netflix и YouTube вървят дори на 4K без забележки, ме съмнява да има значение.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,166
    #5

    Отговор: HBO GO

    Първо пробвай да го свържеш с кабел и виж дали има промяна.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #6

    Отговор: HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от hadean Виж публикацията
    Не знам дали има друга тема за услугата, а тази стои на първа страница, та ще питам тук.

    Периодично стриймът превключва от HD на доста омазано SD - има ли някой друг с подобно поведение при него? По празниците беше доста често и предполагам може да е било от натоварване на сървърите. Последната седмица не се беше случвало, но днес зяпам сериали цял ден и пак превключи няколко пъти за по минута-две.

    Телевизорът е MU6102 свързан с рутера през WiFi, но след като Netflix и YouTube вървят дори на 4K без забележки, ме съмнява да има значение.
    Аз бях с 55MU6102, след ремонт започна та прави тоя проблем с HBO GO, на определено време маже на лошо качество и след 1-2 мин. се оправя и така 4-5 пъти на филм. После го разкарах този телевизор. В момента с андроид не прави проблеми. Пробвай да пуснеш интернет по кабел и дори да местиш кабела на лан портовете на рутера.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #7

    Отговор: HBO GO

    Имя ли hbo go за панасоник? Аз съм с 42as650e.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #8

    Отговор: HBO GO

    До колкото знам Panasonic не поддържат HBO GO приложението!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе