Резултати от 1 до 8 от общо 8

Настройка на картина на Philips 42 5405?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    9
    #1

    Настройка на картина на Philips 42 5405?

    Здравейте,някой има ли идея как най-добре да се настрои 42 5405?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    9
    #2

    Re:Настройка на картина на Philips 42 5405?

    Никой?

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #3

    Re:Настройка на картина на Philips 42 5405?

    Потърси из ревютата за модела.
    Напиши в Гугъл- Philips 42PFL5405H review

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    9
    #4

    Re:Настройка на картина на Philips 42 5405?

    Рових се доста,но намирам само ревюта,ревюта,тт данни и толкова,не успявам нещо.....

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    9
    #5

    Re:Настройка на картина на Philips 42 5405?

    Някои от програмите на телевизора се виждат добре,други не.Все едно виждам пикселите на картината,не мога да се изразя точно....а и толкова бавно се превключват каналите,имам чувство че не е наред телевизора,пък и няма как да разбера.Преди малко почна сам да си сменя каналите,изключих го,но пък не можа да се включи от първия път,само черен екран се показа,Но като цяло картината ме дразни.Имам един стар,огромен филипс на десетина години,много по-добре предава,е*ати,не мога да разбера кое не му е наред,но определено картината ме дразни и супер тъпото и бавно дистанционно!

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #6

    Re:Настройка на картина на Philips 42 5405?

    Като начало, взел си си един от най-ниския клас на Филипс. Колкото и да са добри по принцип при SD сигнал, не може да очакваш чудеса. Визуализирането на подобен сигнал на съвременен LCD/плазма дисплей е голямо предизвикателство. Изискват се много прецизни обработки на видеото, което почти никой телевизор не прави както трябва. Затова някои хора ползват /за големи екрани/ външни устройства за по няколко хил. долара за да постигнат желания резултат.
    Проблема с пикселизирането понякога се получава и от лош материал и кофти излъчване още от апаратната.
    Бавното превключване може да се дължи на това, че ползваш цифрова кабелна, която е кодирана. Обикновено отнема поне 3 секунди за смяна на канал.
    Стария ФИлипс не го гледай, той е поне 2 пъти по-малък като диагонал, а сигнала е един и същ.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    9
    #7

    Re:Настройка на картина на Philips 42 5405?

    Браво на мене....,автогол малко се е получил.Филипса го взех,защото колкото и да сравнявах телевизорите от най-различни производители в този клас,той ми се стори най-добър,не знам какво съм гледал и аз,макар че все още държа на марката,като цяло.Мерси поне за отговора!

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    9
    #8

    Re:Настройка на картина на Philips 42 5405?

    А,сутрин като го включвам тоя кашон,ми изписва в горния ляв ъгъл "HDMI",все едно е включен кабел и трябва да превключвам на "WATCH TV",аман вече!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PHILIPS 7509 помощ при настройка
    От Desi Lusi във форум Philips телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 14-04-15, 15:59
  2. Настройка картина на Samsung UE-40EH5450
    От vini_71 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 07-08-12, 10:49
  3. Помощ за настройка на Philips 42PFL3606H
    От chefobg във форум Philips телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 25-05-12, 13:30
  4. Настройка на картина на Samsung LE 37D550
    От boyan1980 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 22-12-11, 12:29
  5. обърната картина
    От dan66 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 23-04-07, 22:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе