Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    3
    #1
    Здравейте,
    търся си LCD в момента и като цяло съм се спрял на 37" Philips.
    С оглед какво се предлага на пазара се спрях на следните модели:
    PHILIPS 37PFL4606H
    http://www.technomarket.bg/products/...ips-37pfl4606h
    PHILIPS 37PFL5405H
    http://www.technomarket.bg/products/...ips-37pfl5405h
    Интересува ме 4606 дали подържа реални 100Hz, доколкото знам това си оказва влияние, а след като попрочетох из форума, излиза че дадените 400Hz PERFECT MOTION RATE са маркетингов трик и не докарват реални 100 Hz. В магазините продавачите ми казват противното, че 100Hz си ги има.
    Бихте ли дали съвет и споделили има ли разлика между двата и кой е за предпочитане.
    Ще се гледа ТВ (спорт задължително) и филми през компа, евентуално и игрички.
    Мерси предварително.
  2.
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,326
    #2
    Re:Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
    PHILIPS 37PFL4606H
    Подържа реални 100Hz