Резултати от 1 до 3 от общо 3

Питане за три модела на PHILIPS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #1

    Питане за три модела на PHILIPS

    Насочил съм се към 40 инчов PHILIPS. Разглеждах цени, мнения и т.н. и вчера ми направи впечатление, че цените спрямо тези от предишната седмица навсякъде отидоха с едно 100 лева надолу. Прилагам screenshot от цените в техномаркет днес:

    [img width=800 height=395]http://img195.imageshack.us/img195/7389/phillipsh.png[/img]

    Дилемата е кой от трите PFL5605 - PFL6605 - PFL7605 да избера. Като външен вид/дизайн най ми харесва черния 5605, обаче в магазина ми казаха че бил с по-лош процесор. От друга страна се чудя каква ли е врътката със 7605, защото доскоро този телевизор е бил 1500 и повече лева - да не са някакви залежали или refurbished бройки?

    Телевизора ще се ползва като телевизор и нищо повече - абонат съм на близу и мисля че и на трите модела мога да гледам цифровата им телевизия без външен приемник.

    И последно - ако реша да взема 7605 - амбилайта може ли да се изключва? Най-малкото стената в помещението, където ще го ползвам не е бяла, а доста силен жълт цвят и не съм убеден от ползата от файдата....

    Предварително благодаря на отзовалите се.

  2.  
     
  3. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #2

    Re:Питане за три модела на PHILIPS

    Всичките модели са от 2010г. и има огромна вероятност да са мостри , но може да са докарали и залежали бройки от някъде. Разбира се ,че 7605 е най-добър избор , амбилай-та може да се изключва по желание , но е много добра екстра , ще се убедиш , ако го вземеш. 8605 има стъклен , огледален панел , за това не ти го препоръчвам .

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #3

    Re:Питане за три модела на PHILIPS

    Цитат Първоначално публикувано от sclera_bg
    И последно - ако реша да взема 7605 - амбилайта може ли да се изключва? Най-малкото стената в помещението, където ще го ползвам не е бяла, а доста силен жълт цвят и не съм убеден от ползата от файдата....
    Амбилайтът може да се настройва за около 20 различни цвята на стените. Има демота в Youtube.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор м/у тези два модела SAMSUNG UE-40F6400 и PHILIPS 40PFL4508H
    От dbitzepsa във форум Samsung телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 11-02-14, 21:27
  2. Питане конкретно за PHILIPS 32PFL4606H/58
    От marcam във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 25-03-12, 17:20
  3. Питане за philips-hmp3000
    От goiko във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 3
    Последно: 21-07-11, 18:58
  4. Продавам три модела слушалки (2 X AKG,1 X Philips)
    От BardoSore във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 08-11-09, 18:59
  5. Питане за Philips VOIP433 Dual Phone
    От koki_bg във форум Поддръжка
    Отговори: 0
    Последно: 06-01-08, 01:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе