Резултати от 1 до 6 от общо 6

Какво ви е мнението за LED телевизор PHILIPS 37PFL3507H

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    31
    #1

    Какво ви е мнението за LED телевизор PHILIPS 37PFL3507H

    Здравейте, не разбирам много от телевизори и затова търся вашето мнение, в Техномаркет ми предложиха този Philips - http://www.technomarket.bg/products/...ips-37pfl3507h Според мен има добри параметри за цената, 100HZ, FULL HD, LED..... какво е вашето мнение. Аз по принцип търся 37", защото 40" ще ми е голям вече за мястото на което ще го гледам, пък и цената ще се вдигне доста, не държа да е 3D или смарт....
    Ще съм ви благодарен да ми помогнете...
    Този пост е редактиран от borbo; 07-12-12 в 13:48.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    18
    #2

    Отговор: Какво ви е мнението за LED телевизор PHILIPS 37PFL3507H

    Цитат Първоначално публикувано от borbo Виж публикацията
    Здравейте, не разбирам много от телевизора, и затова търся вашето мнение, в Техномаркет ми предложиха този Philips - PHILIPS 37PFL3507H :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria Според мен има добри параметри за цената, какво е вашето мнение. Аз по принцип търся 37", защото 40" ще ми е голям вече за мястото на което ще го гледам, пък и цената ще се вдигне доста, не държа да е 3D или смарт....
    Ще съм ви благодарен да ми помогнете...
    изборът е добър.все пак това е лед-тв ,т.е. с най-малка консумация от мрежата 220v.честно аз държа на самсунг.имат бг-меню,субситри.по-лесно се теглят приложения.GSM от същата марка ще влизат по-добре в контакт.но нямат 37инч.така че според мен купувай

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #3

    Отговор: Какво ви е мнението за LED телевизор PHILIPS 37PFL3507H

    Вземай 40" - и тая 3-та серия на Филипс - освен за "служебен" или кухня не бих я препоръчал ...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    31
    #4

    Отговор: Какво ви е мнението за LED телевизор PHILIPS 37PFL3507H

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Вземай 40" - и тая 3-та серия на Филипс - освен за "служебен" или кухня не бих я препоръчал ...
    Предложи нещо друго тогава в този ценови диапазон....


  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    31
    #6

    Отговор: Какво ви е мнението за LED телевизор PHILIPS 37PFL3507H

    След дълги размишления и семейни консултации промених малко критериите. Вдигнах инчовете и парите разбира се, сега съм се спрял на 3 модела единият е LG ТВ LED LCD LG 42LM620S - Търговска верига "Зора" а другите Philips ТВ LED LCD Philips 40PFL5507K -3D TV - Търговска верига "Зора" и ТВ LED LCD Philips 40PFL5527K-3D TV - Търговска верига "Зора" . Консултанта в магазина ми каза, че Филипсите не поддържали български субтитри, но били по-добри от LGто... Май повече клоня към LGто....
    Какво е вашето мнение за въпросните телевизори

  7.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какво е мнението ви за LCD Neo ?
    От lakis във форум Други телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 20-12-11, 16:54
  2. какво е мнението ви за Панасоник HDC-SX5EP-S
    От liverpool83 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 15-10-09, 23:57
  3. Какво ви е мнението за колонните климатици
    От Panzer във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3
    Последно: 26-09-05, 00:26
  4. Какво ви е мнението за домейните .EU ?
    От mmxmmx във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 27-03-05, 13:01
  5. Какво ви е мнението за X2:The Threat
    От Eddie във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 02-12-03, 11:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе