Здравейте! Радвам се, че сте създали такъв прекрасен форум, от който човек да черпи много полезна информация. Моята питанка е свързана с конкретен телевизор http://www.technopolis.bg/b2c/detail...PFH6309-3D-LED търся вашите мнения и предложения за такъв до 1000 лева, като не желая отново да си взимам PANASONIC TX-42AS650 имам вече такъв, взех го по- време на световното за съвсем други пари 1249 лева и тогава с 2+3 години гаранция, а не за каквито е днес 999 лева, но така и не мога да му подкарам интернета и приложенията, успях с телефона да го контролирам временно, но и там само временно и отказва, не знам къде е проблема, малкото тъч пад дистанционно си прави гаргара и то, и съм решил да не взимам втори такъв, въпреки че се вижда отлично в комбинация с качестваната цифрова телевизия. Не съм някой разбирач, просто искам да да нямам проблеми с телевизора. Блазни ме офертата за 5-те години 2+3 сега за филпса, амбилайта - около телевизора няма да има нищо само стена и може би ще има ефект от него, не знам колебая се много.... другото на което съм се спрял е TOSHIBA 42L7453 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
Ако може да ме посъветвате, да взема правилно решение и кое да избера, пак казвам бюджета е максимум 1000 лева - размера минимум 42 инча.