Резултати от 1 до 6 от общо 6

Philips 40PFL5507 K12

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    54
    #1

    Philips 40PFL5507 K12

    Здравейте, днес ми се появи нов проблем с телевизора. Без да актуализирам нещо /стои си последната версия на фърмуера 105/ ми се промени изгледа на EPG на телевизора. Обликът е различен, липсва възможност за запис и преглеждане на предишни записи на външен HDD.
    Дали и някой друг има подобен проблем.
    Телевизора го изключих от контакта - същата работа. Преинсталирах - същото.
    Отворен съм за въпроси и предложения.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #2

    Отговор: Philips 40PFL5507 K12

    Само видът ли се промени и има ли информацията за предаванията в EPG-то?
    Добре е също да напишеш към кабелна, сателит или ефир си.
    По спомен, това поколение май искаха задължителна свързаност с интернет, за да функционира EPG.
    Пробвай с някаква външна антена на ефир дали ще се оправи.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    54
    #3

    Отговор: Philips 40PFL5507 K12

    Първата снимка е както беше преди, другата след промяната снощи. Кабелна телевизия. Доставчика не съм сменял нито съм правил актуализации /то и няма/. Свързан е с интернет по Wifi. Екранът на Smart TV не е променен. Тук липсват броят на записите и възможност да се прави запис на външен диск. Друго не се сещам. Още не съм пробвал ефирна.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #4

    Отговор: Philips 40PFL5507 K12

    Да..новото IP-EPG има доста бъгове
    https://toengel.net/philipsblog/2019...klusive-video/


  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    54
    #5

    Отговор: Philips 40PFL5507 K12

    За съжаление напълно вярно. Даа пуснах си го да ми го преведе гоогле /защото не разбирам и бъкел немски/ но е плачевно положението. Успях да направя два записа, но не успях да възпроизведа нито един.
    Даа Филипс ОТНОВО се издъниха , поне в моите очи. Картина добра - ноооо дотук. Всичко друго е пълно боза.
    "Дай боже" да го оправят.
    Защото ги "Плюеха" закриха и руският форум. "
    Уважаемый пользователь,

    Для предоставления вам наилучшего опыта онлайн поддержки мы приняли решение о закрытии форума по телевизорам Philips.

    В то время как мы продолжаем работать над улучшенным решением для нашего сообщества, предлагаем вам посетить обновлённый раздел Поддержки по ТВ чтобы найти последнюю информацию.
    В нём вы сможете получить доступ к руководствам по устранению неисправностей, инструкциям к ТВ, часто задаваемым вопросам и обновлениям программного обеспечения, а также можно посмотреть обучающие видео и подписаться на наши страницы в социальных сетях.

    Надеемся вам понравится наш обновлённый центр поддержки!

    Команда Philips TV."
    Който разбира руски щи си го преведе.



    Този пост е редактиран от Stoianovs; 25-05-19 в 00:14.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    54
    #6

    Отговор: Philips 40PFL5507 K12

    За да не става много дълъг преддният пост започвам нов.
    В неделя 26.05 писах във формата на контакт на Филипс България, а в понеделник им се обадих по телефона. "Не били чували за такъв проблем". Редовното - да си преинсталирам телевизора, да го изключа от контакта, да сменя държавата, с кой софтуер е /сякаш от 2015г. са пускали нов/, да им изпратя точният модел и сериен номер и т.н. С обещанието, че ще питат "нагоре" и ще ме уведомят.
    В четвъртък 30.05 им се обадих отново и представете си и още някой се бил обадил със същият проблем. Съвета им беше да занеса телевизора в сервиз! - там имали по-големи възможности. Обадих се в сервиза който ми посочиха и сервизните техници /поради това, че били подписали за конфиденциалност на информацията/ не ми казаха дали и някой друг се е обръщал към тях, но след 2-3 минути разговор казаха, че няма какво да направят и само ще ми вземат пари за диагностика.
    Писах отново на Филипс като им изпратих линка, който hristoslav2 беше любезен да ми предостави. За което съм много благодарен!
    Дотук толкова.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips 40PFL5507 или Panasanic P42ST50 или Samsung ES6300
    От chetonet във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 02-11-12, 15:35
  2. Panasonik TX-L42ET5E vs. Philips PHILIPS 40PFL5507K
    От sasa във форум Philips телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-12, 19:42
  3. PHILIPS 32PFL4606H или PHILIPS 32PFL5606H?
    От taralion във форум Philips телевизори
    Отговори: 38
    Последно: 25-05-12, 12:27
  4. Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
    От dodido във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-11, 09:22
  5. системи за домашно кино-PHILIPS HTS-6100/12,PHILIPS HTS-8100/8140
    От maddog9 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-09-09, 13:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе