Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем с MX PLAYER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    64
    #1

    Проблем с MX PLAYER

    Здравейте,
    Скоро взех тв PHILIPS 50PUS7363 4K Ultra HD LED. На него се гледат много филми през флашка. Хареса ми вградения player и Андроида. Че ще мога да изтегля и друг player, ако нещо не се справя вградения.
    Изтеглих MX Player и VLC, но и двата не разпознават флашката и не мога да пусна нищо през тях. От вградения няма проблеми. Андроида е 8. Пробвах през File Menager да заредя филмите, като избера да тръгне с MX и тръгна, но няма никакъв начин да заредя така субтитрите, защо по този начин принуждавам MX да пусне само филма. Самия MX ми показва, че няма намерени видео файлове. Пробвахме на същия тв, но с андроид 7 и там нямаше никакви проблеми. Всичко си зареждаше без проблеми и всичко тръгваше.
    Не знам къде точно е проблема. Искам да имам възможност от няколко Playera да пускам, но така остава само вградения. Направих си експеримент и форматирах флашката през тв и така MX разпозна и зареди всичко. Но това не е вариант за мен, защото така половината памет се губи от файлове на андроида и което е по-лошо я форматира във FAT32 и не мога да качвам на нея повече от 4 гб. Някой, ако има някакви идеи да пише.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #2

    Отговор: Проблем с MX PLAYER

    пробвай „коди“

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    64
    #3

    Отговор: Проблем с MX PLAYER

    Разбрах, че проблема явно е в Андроид 8. При седмицата няма такива проблеми. Чака се ъпдейт, но кога не се знае.

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    3
    #4

    Отговор: Проблем с MX PLAYER

    Здравей, аз имам същия проблем, но качих файлов мениджър и през него вижда файловете и ме пита от кой плеър да отворя файла Надявам се да съм ти бил полезен.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    64
    #5

    Отговор: Проблем с MX PLAYER

    Пробвах и това. Не ми върши работа, защото по този начин не може да тръгнат субтитри. А и е досадно. Чакам последния ъпдейт, който уж трябва да оправи този проблем.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #6

    Отговор: Проблем с MX PLAYER

    Имах подобен проблем на андроид бокса.Бях инсталирал es file pro от 4pda,който "не виждаше" субтитрите.Има няколко моднати версии и една от тях зацепи да ги вижда.Друг файлов мениджър,който "вижда" субтитрите е https://forum.xda-developers.com/sho....php?t=1523691, има добавки за архивиране ,самба и т.н.Безплатен е при това и върши същата работа като кракнатия es file pro.
    Този пост е редактиран от dudi4ek; 30-03-19 в 16:07.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    3
    #7

    Отговор: Проблем с MX PLAYER

    А може ли да теглим филми директно на телевизора?

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с Flash Player
    От aHuka във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 05-06-11, 08:32
  2. Проблем с DVD player
    От stan23 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 21-12-09, 21:35
  3. Проблем с BS PLAYER
    От Ginova във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 16-09-07, 00:11
  4. Проблем с MV2 Player
    От kris11 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 16-11-04, 19:36
  5. DVD player-проблем
    От BatVez във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 09-03-04, 23:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе