Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с Flash Player

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    6
    #1

    Проблем с Flash Player

    Здравейте.
    Преинсталирах Windows XP sp3 и сега след като отворя например www.vbox7.com или btv.bg/live иска Flash Player 9 или по-нова версия. Кликвам на посочения линк и го инсталирам (v.10.2.159.1). Обаче след като рестартирам explorer-a и набера някои от посочените сайтове, компютъра забива и се рестартира, или ми излиза един син екран на половината монитор и си брои....
    Пробвах с по-стара версия на Flash-a пак не става. Пробвах през Мозила - пак същата работа.
    Някакви идеи къде е проблема?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #2

    Re:Проблем с Flash Player

    Цитат Първоначално публикувано от aHuka
    Здравейте.
    Преинсталирах Windows XP sp3 и сега след като отворя например www.vbox7.com или btv.bg/live иска Flash Player 9 или по-нова версия. Кликвам на посочения линк и го инсталирам (v.10.2.159.1). Обаче след като рестартирам explorer-a и набера някои от посочените сайтове, компютъра забива и се рестартира, или ми излиза един син екран на половината монитор и си брои....
    Пробвах с по-стара версия на Flash-a пак не става. Пробвах през Мозила - пак същата работа.
    Някакви идеи къде е проблема?
    1.Изтрии всичко свързано с flashplayer
    2.Klick изтегли flashplayer от оригиналният сайт
    3.Пробвай отново
    4.Каква грешка ти дава на синият екран ,запиши я и виж в гооглето или я напиши тук.

  4. Novice
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    2
    #3

    Re:Проблем с Flash Player

    Имам точно същия проблем ! Инсталирах последната версия на flash player и сега, когато пусна някой клип компютъра забива и просто се рестартира .. направих 1, 2 и 3 от предишния пост ( 4-то не съм го правила, защото не ми излиза никаква грешка ) направих го около 10 пъти и пак същото ...

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #4

    Re:Проблем с Flash Player

    не е лошо да се пробва с някой друг браузър, като Chrome или Opera, последната версия на FireFox е доста бъгава, между другото това с XP и Flash Player не е ново, и датира от доста време.

  6. Novice
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    2
    #5

    Re:Проблем с Flash Player

    не става нито с Chrome, нито с Opera ...

    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1304927851[/time]_________________________________________________

    help me ...

  7. Junior Member Аватара на bdjon
    Тук е от
    Sep 2007
    Живее в
    sofia
    Мнения
    27
    #6

    Re:Проблем с Flash Player

    На екрана на видеото цъкате с десен бутон на мишката - settings-и махате чавката на хардуерно у-е-при мен така се оправи и не забива

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с Flash Player !
    От maxuel82 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 12-12-14, 22:41
  2. Firefox Flash player проблем
    От shutdawn във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 19-11-11, 09:23
  3. Проблем с Flash Player на Internet Explorer 9
    От Caesar във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 11-12-10, 21:59
  4. Проблем с Adobe Flash Player
    От Emoo във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 10-11-09, 17:35
  5. Проблем с Adobe Flash Player
    От presents във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 25-02-09, 07:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе