Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 32 от общо 32
Like Tree5Одобрявам

Pus8536

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #31

    Отговор: Pus8536

    Това не е от Андроида, а някаква извратения на Филипс - при Сони Андроид си подреждаш основният списък с канали както си искаш.
    Другата простотия със списъците с "любими4 за съжаление е все по-разпространена, за да избереш списъка трябва да минеш през нанайси менюта (в ЛГ примерно е отврат) ... вместо просто да има бутон любими/фаворити на дистанционното, а не безполезни спонсорирани бутони и обикновено най-големите
    enkov и jonny33 харесват това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    252
    #32

    Отговор: Pus8536

    Привет, понеже виждам че си отговаряте на разнообразни въпроси свързани с модела реших и аз да попитам.
    Някой дали е Успял успешно да върже USB Dac към този телевизор.
    имам два дака , тръгват без проблем на другите ми андроид телевизоеи ( ариели) , но тук не става , Иска ми се да си запазя контрола само от едно дист, като си вържа аудио ресивера , който няма Арк ,HDMI ,, през оптика не се контролира нивото на звука, към момента съм го вързал към изхода на слушалките , но не е оптимално, а факта че Dac a не тръгва ме влудява. Рових през девелопър мод , всичко е активно за uSB audio рутиране.
    Моля ако някой има опит или идеи да помага ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе