Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 34
Like Tree6Одобрявам

LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    628
    #16

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    с този малък екран освен да слушаш новини .....
    не ми се мисли как се четат субтитри от такова разстояние
    относно ЕОН входа - няма ли хотелски режим този телевизор? точно задействането на входовете при пускане се извършва през хотелски режим

  2.  
     
  3. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    426
    #17

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Зависи как е човек със зрението.Пък и доколкото
    си спомням по времето на CRT телевизорите макса им беше 32 инча...
    Тогава това беше стандарта за хол.Не сме ли чели субтитри?

    Изпратено от моят RMX3472 с помощта на Tapatalk

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    628
    #18

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Човек много лесно свиква с хубавото и лесното , а и когато имах 29" Нокия бях на 25г и тогава много неща изглеждаха и ги чувствах малко по-различно
    Сега толкова съм с деградирали представи за големина, че като разглеждам телевизори в техно-тата всички 65" ми изглеждат малки като 55"
    Вероятно вина за това има и обстоятелството, че сегашните модели почти нямат рамка и са толкова тънки, че ми е страшно да ги пипна . И не съм само аз така - скоро приятел ми се жалва че си купил олед на ЛГ но нещо не бил много очарован и е трябвало да си вземе Сони. Аз веднага го посъветвах да го върне, но той отказа защото го беше страх да не го повреди като се мъчи да го върне в кашона и сега свикват един с друг

  5. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    426
    #19

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Всичко зависи от състоянието на зрението и разстоянието....
    Аз гледам филми и на лаптопа си- FHD(17 инча). Не ми пречи,стига да са интересни....

    Изпратено от моят RMX3472 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от coverstar; 13-02-23 в 17:18.
    Gena_bs одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #20

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Аз бих махнал всичките джунджурийки, които са пред, върху и въобще близо до тонколоните.
    Не мога да си представя акустичната картина в тази ниша. За мен биха било нетърпими произлизащите от околните предмети призвуци, породени от вибрациите на колоните.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #21

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Цитат Първоначално публикувано от coverstar Виж публикацията
    Зависи как е човек със зрението.Пък и доколкото
    си спомням по времето на CRT телевизорите макса им беше 32 инча...
    Тогава това беше стандарта за хол.Не сме ли чели субтитри?
    Да, ама 25" CRT беше 480p резолюция.
    Влияние оказва и резолюцията, при 4К е по-ситно всичко и трябва по-голям екран. Има си препоръки.
    https://www.panasonic.com/uk/consume...t-size-tv.html

  8.  
     
  9. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    984
    #22

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Да споделя за един проблем след ползуването на толкова време на този ТВ. От време на време ми прави номер като го запусна, екрана е черен, но има звук! След изключване от контакта и броене до 10, го включвам отново и няма проблем. Другият номер дето ми прави е, гледам ЕОН телевизия и като го загася вечерта, на сутринта ми пуска кабелната телевизия! Отделно на това при запуск, не реагира веднага и трябва да се чака около 15 секунди да се появи екран. Появи ли се екрана, първоначално мудно реагира на зададени команди като реглаж на звук и канал. Тъп та дрънка бъгав телевизор! Явно правилно съм го преценил в началото и съжелявам, че не го върнах в 14 дневния срок!!! Единствено картината е що-годе добра и звукът е като на голям 65" телевизор. Не бих го препоръчал. Ще изчакам да пуснат ъпдейт от Philips и се надявам да има подобрение въпреки, че инсталирах вече един ъпдейт и вместо подобрение- разочарование. Сравнен с един тъп Crown закупен преди една година преди този със същия 32" екран е гола вода като картина, като единствено звукът на Philips-а е както трябва. Дори и амбилайта не му е адекватен! Е, извинявам се, ама за тези 550 лева би трябвало да бъде по-адекватен този телевизор! Така, че го прескачайте и не си го причинявайте.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #23

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky Виж публикацията
    Хо хо хо...
    Като цяло да обобщя - телевизора си заслужава!
    Голямо писане и хвалби му удари, когато го избираше и го купи, а размерът и цената са само за ширпотреба.
    Този пост е редактиран от VanDan; 08-06-23 в 12:21.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #24

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Подобни симптоми има и на Гугле тв на китайското недоразумение с трите букви. Дори още по.Влиза сам в safe mode.
    При изключване след гледане на филм от хард и отновво включване, екранът е сив, без образ и неработещо дистанционно.
    Затова, пълен тест и натоварване на тия щайги в 30-те дни право на връщане.
    Този пост е редактиран от brotzki; 08-06-23 в 17:12.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #25

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Много сте се изнежили ми се струва!
    Едно време на CRT му трябваха минимум 30sec, за да "загрее" кинескопа. Сега за 15s било проблем.
    На "умните" телевизори им трябва да си заредят софта и колкото повече приложения имат, толкова по-бавно стартира OS. Особено ако са със слаби процесорчета.
    Без значение какви честоти и ядра са написали в описанието на hardware им.
    podredko одобрява това.

  13. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    984
    #26

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Много сте се изнежили ми се струва!
    Едно време на CRT му трябваха минимум 30sec, за да "загрее" кинескопа.
    Баща ми през 1984г. купи от Кореком едно Сони тринитрон, което и сега работи (прибрал съм го на тавана). Пускаш го и броиш до 1,2,3 и картината е воала!
    Има ли шанс да му присадя нещо за цифровата телевизия или ще си остане музеен експонат, защото няма никакви изводи освен антенните?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #27

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Да, търсиш цифров DVB-T декодер с RF изход (RF модулатор). По-новите са само с AV/SCART и HDMI. Sony-то сигурно има AV входове.
    Старият ми Samsung Plano 25" така го ползва един приятел на вилата си.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #28

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    STRONG SRT 8113 цени, оферти за Цифров приемник, декодер, онлайн магазини (pazaruvaj.com)
    Strong SRT 8113 (setcombg.com)

    Моделът е от 2013, обаче има RF демодулатор, на който може да се настройва UHF изходния канал. Като на VCR някога.
    Иначе има и други по-нови модели, но не съм ги ползвал и затова не мога да препоръчам нещо конкретно.
    Примерно:
    ЦИФРОВ DVB-T ДЕКОДЕР DIVA HD/RF 1306-B (technopolis.bg)

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #29

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Тъкмо се бях засилил да купувам точно този модел филипс, защото ми трябва 32-ка и попаднах на тая тема. Колебаех се между него и LG 32LQ631C LED. Май ще скоча на ЛГ-то. Реално не ми трябва непременно андроид тв, важното е да има EON TV App, защото мисля да го ползвам в кухнята без кабел само на wifi
    Този пост е редактиран от ockac23; 04-08-23 в 10:56.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    59
    #30

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Да използвам и аз темата. Вчера купих същия за кухнята на промо цена, въпреки че е стар модел. Не забелязах посочените от колегата vdsvicky проблеми, но не мога да вляза по никакъв начин в гугъл профила си. Въвеждам потребителско име и парола, върти няколко секунди и прехвърля на свързване с рутера /макар че е свързан, тубата и другите приложения работят/. Купих го заради андроида, но ако не мога да инсталирам приложения.... На други устройства и ТВ-та няма този проблем. Моля за някакви идеи за разрешаване на проблема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 08-02-21, 20:37
  2. 32" full-hd с Android - има ли такова животно?
    От yHuKyM във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 22-01-20, 11:08
  3. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  4. Продавам Android 2.3 Full HD 1080P, WI-FI,LAN, 2xUSB
    От kgeorev във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 02-03-12, 17:59
  5. Продавам Android 2.3 Full HD 1080P Media Player LAN, 2xUSB
    От kgeorev във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 30-01-12, 21:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе