Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 34
Like Tree6Одобрявам

LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #1

    LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips



    От един ден съм собственик на този екземпляр и честно казано не мога да въздъхна WOW...! Взех го за кухнята и амбилайта ме определено ме радва, но картината му на HD е меко казано на средно ниво. Иначе е бърз благодарение на Android-а. При първоначалното му включване и търсене на канали, той си ги подреди както на него си му харесва - първо HD каналите и после всичко разбъркано, както му дойде. Очаквах БГ каналите да си подреди и после чуждоземските, но уви - разочарование. Опитът ми дотук за някаква подредба е неуспешен. Дали да не пробвам с друга страна, като например Финландия и да си подреди първо БГ каналите и после чуждоземските? Ще пробвам ...
    Отново Philips ме разочарова с подсветката си! Дори и на най-яркото - отново екрана е тъмен! Черното което дава дълбочината на картината, не е черно, а нещо близо до него и детайла се губи! За тази си цена е меко казано посредствен.

    Общо взето приятен ТВ, но картината му на HD не е ниво. Дистанционното му е разбираемо и лесно управляемо, но липсва функцията на търсене на канал при изобразяване на картината едновременно, както при при по-старите му събратя.
    Звъкът му е добър и има запас от мощност. Нямам намерение да му вземам саундбар въпреки, че има такава възможност, защото все пак е за кухнята.
    Като цяло - средно ниво. Нищо впечатляващо за тази цена!
    За мен този ТВ трябва да струва не повече от 300 лева.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от vdsvicky; 21-12-22 в 20:47.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #2

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    300 лв са 5 стека цигари от по-евтините или 2 бутилки хубаво пиене
    anyone2 одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,535
    #3

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Настрой му картината и най-добрият тв със заводски настройки е тотална боза.
    Иначе не веднъж се е коментирало, че 32' само ЛГ.
    Филипс само 8а серия.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #4

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Имам в кухнята Филипс 32 инча 6-та серия - перфектен е, за жалост не е андроид , но така или иначе откакто е настроен не е бутан. Никакъв проблем с WI FI , макар да идва малко далеч от рутера, хубав образ на HD каналите, приличен звук, но ми е тв за кухнята и не съм имал големи очаквания за звука. Безпроблемен ми е трета година вече.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #5
    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky Виж публикацията


    От един ден съм собственик на този екземпляр и честно казано не мога да въздъхна WOW...! Взех го за кухнята и амбилайта ме определено ме радва, но картината му на HD е меко казано на средно ниво. Иначе е бърз благодарение на Android-а. При първоначалното му включване и търсене на канали, той си ги подреди както на него си му харесва - първо HD каналите и после всичко разбъркано, както му дойде. Очаквах БГ каналите да си подреди и после чуждоземските, но уви - разочарование. Опитът ми дотук за някаква подредба е неуспешен. Дали да не пробвам с друга страна, като например Финландия и да си подреди първо БГ каналите и после чуждоземските? Ще пробвам ...
    Отново Philips ме разочарова с подсветката си! Дори и на най-яркото - отново екрана е тъмен! Черното което дава дълбочината на картината, не е черно, а нещо близо до него и детайла се губи! За тази си цена е меко казано посредствен.

    Общо взето приятен ТВ, но картината му на HD не е ниво. Дистанционното му е разбираемо и лесно управляемо, но липсва функцията на търсене на канал при изобразяване на картината едновременно, както при при по-старите му събратя.
    Звъкът му е добър и има запас от мощност. Нямам намерение да му вземам саундбар въпреки, че има такава възможност, защото все пак е за кухнята.
    Като цяло - средно ниво. Нищо впечатляващо за тази цена!
    За мен този ТВ трябва да струва не повече от 300 лева.
    Привет,

    Мой познат ползва този телевизор и е доста доволен. Според мене трябва да се заиграеш с настройките на картината, колкото до каналите зависи от оператора на коя държава да ги сканираш. Много е индивидуално едното Сони в къщи сканирам на Белгия иначе каналите на България ги прави леш разбъркани, а Филипса на Финландия за да ми ги подреди, както са от оператора. Все пак зависи и какви очаквания имаш, ако не си доволен можеш да го подмениш с някоя друга марка.

    Поздрави,

  7. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #6

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Благодаря за мненията, но как да свържа безжично лаптопа с ТВ-то? Опитвах как ли не и все неуспешно. Опитвам с домашний медиа сървър, който работи безотказно на другия ми Филипс. Иначе се наиграх с настройките на картината, но е твърде сложно и се уморих. Утре ще продължа.

    - - - - - - - - - -

    П.С. Между другото ТВ-то ме информира за ъпдейт. Да го ъпдейтвам ли?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #7

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Безжично през хромкаст и плекс примерно

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #8

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    При мен се върза на мига с компа със Serviio

  11. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    597
    #9

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky Виж публикацията
    Благодаря за мненията, но как да свържа безжично лаптопа с ТВ-то?
    Този лаптоп с каква операционна система е? Ето тук е обяснено за 10-ката:

    https://pureinfotech.com/setup-netwo...ng-windows-10/

  12. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #10

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    windows 7. Между другото подобрих и картината и сега не е толкова гадна, Не е лошо телевизорче, Скоро ще го свържа и с домашна аудио система и ще има хора...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    48
    #11

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky Виж публикацията
    windows 7. Между другото подобрих и картината и сега не е толкова гадна, Не е лошо телевизорче, Скоро ще го свържа и с домашна аудио система и ще има хора...
    Нали беше за кухнята [emoji23], какви аудиоситеми, какви хора. Или колко са ви големи кухните бре ...
    enkov одобрява това.

  14.  
     
  15. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #12

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips



    Оказа се нелошо телевизорче. Що-годе му нагласих картината, но дълбочината не му е силата. Иначе на цвят много добре. Свързах го чрез оптика и HDMI към ресивър Pioneer SC-LX73 и сега се радвам на превъзходен звук. Единствения проблем си остана безжичното свързване между лаптоп и ТВ-то. Свалих на флашка и новия софтуер от 12.12,2022г за този ТВ от страницата на Philips, но нещо ме е страх да го инсталирам, да не оака нещата.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #13

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Хо хо хо... Аз взех Тв-то на 550 лв., после падна на 480 лв,, а сега е вече на 600 лв.! Изпуснах го на евтината цена за ТВ за стаята на сина. Сега с телевизията на EON на Виваком телевизорчето показа истинските си качества. Оказа се, че иска подаване на подобаваща за него резолюция и картината му е перфектна! Ще следя за следващи намаления...

    - - - - - - - - - -

    С Google Cast лаптопа има достъп до екрана на телевизора. Може да се гледат снимки, да се слуша музика, но не и да се гледат филми. Явно wi-fi на ТВ-то не му е силна страна, защото филмите леко засичат.
    Като цяло да обобщя - телевизора си заслужава!

  17. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #14

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Искам да предупредя, че телевизора не помни, че съм гледал чрез EON и като го загася вечерта и на другия ден го пусна, ми предава на кабелната... Идиотско!

  18. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #15

    Отговор: LED Full HD Android TV 32PFS6906/12 - Philips

    Ето я вече изградената система в кухнята, която ми носи огромна наслада както кинематографично, така и аудио! Удоволствие е да се гледат филми и да се слуша аудио.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 08-02-21, 20:37
  2. 32" full-hd с Android - има ли такова животно?
    От yHuKyM във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 22-01-20, 11:08
  3. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  4. Продавам Android 2.3 Full HD 1080P, WI-FI,LAN, 2xUSB
    От kgeorev във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 02-03-12, 17:59
  5. Продавам Android 2.3 Full HD 1080P Media Player LAN, 2xUSB
    От kgeorev във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 30-01-12, 21:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе