Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 32
Like Tree5Одобрявам

Pus8536

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #1

    Pus8536

    Някой може ли да сподели впечатления? Колко свободна памет има, как се държи приложението на А1? Също така общото представяне на машината. Плюсове и минуси. Конкретно ме интересуват 43 и 50 инчовите. Благодаря

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #2
    Цитат Първоначално публикувано от bastard Виж публикацията
    Някой може ли да сподели впечатления? Колко свободна памет има, как се държи приложението на А1? Също така общото представяне на машината. Плюсове и минуси. Конкретно ме интересуват 43 и 50 инчовите. Благодаря
    Привет,

    Дали ще е 8506, 8556 или 8536 реално всички са едни и същи единствено разлика ще видиш в цвета и дали qwerty на гърба дистанционното. От към панели е малко на лотария, понеже понякога партида с партида не си прилича ... От към тв среден клас и е добър за цената си. Ако го ползваш с А1 мога да ти дам един съвет.В никакъв случай не го ъпдеитвай с последна версия или това е TPM 178.222, ако го ъпдейт няма да ти бачка и ще ти излезне грешка в момента работят по случая. Това се отнася за всички от 2К/21. Предполагам, че до дни няма да има проблеми и с последната версия.
    Иначе като в процес на работа, си бачка стабилно без ядове.
    Дано съм помогнал

    Поздрави,

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #3

    Отговор: Pus8536

    Благодаря за информацията. Аз имам предния модел (8545) и имам поглед към марката. Исках да знам как работи А1 защото при мен го няма. И реално колко свободно място има. Моя е с 8, този го водят с 16. та реално колко има свободни?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #4
    Цитат Първоначално публикувано от bastard Виж публикацията
    Благодаря за информацията. Аз имам предния модел (8545) и имам поглед към марката. Исках да знам как работи А1 защото при мен го няма. И реално колко свободно място има. Моя е с 8, този го водят с 16. та реално колко има свободни?
    Привет,

    Свободна около 5

    От къде търсиш А1 приложението ?
    Трябва да го имаш и на твоя

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #5

    Отговор: Pus8536

    Няма го нито в колекшън, нито в плей стор. 5 гб в началото ли си имал или сега, че малко ми се виждат

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #6

    Отговор: Pus8536

    Не не
    На 05 моделите не става.

    За сега само на 06 моделите от 2021 за това и не ти се появява на 05

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #7

    Отговор: Pus8536

    И аз така знам. Чудех се ако може да се екстрактне от 06 апк-то дали няма да стане, но едва ли. Иначе на 06 добре ли работи и как е качеството на картината?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #8

    Отговор: Pus8536

    От към работа, работи много по - бързо. Като картина е подобен на 05. С една идея предава по добре. Обработката е доста добра , както и движенията като за 60херца. Няма да успееш да я екстракнеш понеже е портната през мини портал към philips collection.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #9

    Отговор: Pus8536

    От къде получаваш информация за А1 експлор? В смисъл кога какво, що пускат и с какво е съвместимо? Някакъв сайт или вътрешна информация?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #10
    Цитат Първоначално публикувано от bastard Виж публикацията
    От къде получаваш информация за А1 експлор? В смисъл кога какво, що пускат и с какво е съвместимо? Някакъв сайт или вътрешна информация?

    Привет,

    Работата ми е свързано с това, както с тв, така и с доста други неща

    Поздрави,

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    24
    #11

    Отговор: Pus8536

    От темата оставам с впечатление, че модела от заглавието ѝ - Pus8536 работи с приложението на А1, но ако не е с последния ъпдейт. Като се работи и се очаква скоро да може и с него да е ОК.
    Но на сайта на А1 не намирам никакви филипс ТВ да са в листата с подържани. Вероятно не са си го обновявали, така че вярвам на собствениците тук.
    А питам, защото обмислям покупка на 75" от този модел.

    А удачно ли е да мина към
    А1 Xplore TV, след като сега съм на "нормалната" ТВ (с нет) от А1 (с tv-box). Имам си всички екстри - превъртане, пускане на предавания дни назад, подробен справочник и т.н. Ясно ми е, че 4К каналите могат само от Xplore-a, но пък те са 3-4 (доколкото видях) и то не чак толкова важни. Както е ясно, че е по-удобно, защото се маха едно устройство. Но пък ме притеснява, че при прекъсване на нета няма да имам ТВ, нали така? А и като ползвам на 3-4 комп. в къщи интернет, и пусна ТВ няма ли да се натовари - за съжаление съм на максималния пакет нет, който достига до мен, но е само 75 Мб

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #12

    Отговор: Pus8536

    А1 имат само тази тв като не броим сателитната. И сега ако нямаш нет нямаш и тв защото е иптв. Освен ако не бъркам нещо. 75 би трябвало да стигнат защото има заделен трафик за тв. Аз съм на 50 и гледам с бокс в едната стая, а в другата с външен бокс през портали и няма проблем. Доколкото знам а1 пускат стриймове с доста орязан битрейт (видно и от качеството им) и мисля няма да има проблем. Ако някой е по-наясно да каже. Нямам претенции че съм прав. За филипсите май е тестово още и затова ги няма официално

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    24
    #13

    Отговор: Pus8536

    Цитат Първоначално публикувано от bastard Виж публикацията
    И сега ако нямаш нет нямаш и тв...
    Не е точно така, случвало ми се е да имам ТВ без достъп до нет
    Но всъщност този въпрос не е от чак такова значение, защото не съм супер ТВ-маниак ;-)

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #14
    Цитат Първоначално публикувано от ArthurDent Виж публикацията
    От темата оставам с впечатление, че модела от заглавието ѝ - Pus8536 работи с приложението на А1, но ако не е с последния ъпдейт. Като се работи и се очаква скоро да може и с него да е ОК.
    Но на сайта на А1 не намирам никакви филипс ТВ да са в листата с подържани. Вероятно не са си го обновявали, така че вярвам на собствениците тук.
    А питам, защото обмислям покупка на 75" от този модел.

    А удачно ли е да мина към
    А1 Xplore TV, след като сега съм на "нормалната" ТВ (с нет) от А1 (с tv-box). Имам си всички екстри - превъртане, пускане на предавания дни назад, подробен справочник и т.н. Ясно ми е, че 4К каналите могат само от Xplore-a, но пък те са 3-4 (доколкото видях) и то не чак толкова важни. Както е ясно, че е по-удобно, защото се маха едно устройство. Но пък ме притеснява, че при прекъсване на нета няма да имам ТВ, нали така? А и като ползвам на 3-4 комп. в къщи интернет, и пусна ТВ няма ли да се натовари - за съжаление съм на максималния пакет нет, който достига до мен, но е само 75 Мб
    Привет,

    Колкото до листата им с тв не са си обновили сайта а би трябвало вече, защото модели на Филипс с Saphi OS вече имат предварително инсталирано приложението на А1 Xplorer. За момента го има 7607 и 7657. Предполагам когато си решат проблемите с всички бъгове и проблени, трябва да си обновят и листата.Колкото до това дали да минеш на А1 Xplorer можеш да попиташ някой който ползва услугите им, понеже нямам база за сравнение за съвет.

    Поздрави,

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #15

    Отговор: Pus8536

    Има ли го още проблема с приложението на А1 с последния фърм на ТВ-то?
    П.с.при мен не виждам никъде а1 експлор. Има ли значение
    Локацията,че в бързината дадох юк?
    Този пост е редактиран от bastard; 21-09-22 в 20:34.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе