Резултати от 1 до 5 от общо 5

Избор на телевизор - SAMSUNG CW-29Z338P

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    11
    #1

    Избор на телевизор - SAMSUNG CW-29Z338P

    Здравейте ,
    форума е доста интересен
    Надявам се въпроса, който повдигам, да не е дискутиран (поне аз не открих подобна информация)
    Та на темата:
    Харесал съм Този модел( http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09024397 ), но не съм чел никъде нищо за тази "SlimFit™" технология, бихте ли ми казали нещо повече.
    Нямам идея и за самия модел - струва ли си по принцип.
    На телевизора ще се гледат основно ефирни телевизии и DVD , нищо сериозно.

    Ако някой даде нещо по-добро , като предложение, ще съм благодарен .
    Бюджета е 700-800 лева.


    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Re: Избор на телевизор - SAMSUNG CW-29Z338P

    Цитат Първоначално публикувано от diters
    .............
    Надявам се въпроса, който повдигам, да не е дискутиран (поне аз не открих подобна информация)
    ...........
    Дискутирана е темата за SlimFit. Пусни едно търсене за "SlimFit" и ще ти излязат 5-6 теми от 2006-2007г.
    Отзивите не са особено ласкави.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    11
    #3

    Re: Избор на телевизор - SAMSUNG CW-29Z338P

    Благодаря,
    прочетох доста полезни неща , но понятие си нямам , какво означават термини, като "сходимост" и др. такива .
    Бихте ли ми препоръчали модел (може и няколко) в ценовия диапазон до 800 лв.
    Телевизора ще се гледа основно от деца .
    Притеснява ме и факта, че ще се гледат предимно ефирни телевизии, без особенно качество на сигнала, и си мисля, че при един модел с по-детайни характеристики на картината това би имало има по-скоро негативен ефект .


    благодаря.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #4

    Re: Избор на телевизор - SAMSUNG CW-29Z338P

    Цитат Първоначално публикувано от diters
    Благодаря,
    прочетох доста полезни неща , но понятие си нямам , какво означават термини, като "сходимост" и др. такива .
    Бихте ли ми препоръчали модел (може и няколко) в ценовия диапазон до 800 лв.
    Телевизора ще се гледа основно от деца .
    Притеснява ме и факта, че ще се гледат предимно ефирни телевизии, без особенно качество на сигнала, и си мисля, че при един модел с по-детайни характеристики на картината това би имало има по-скоро негативен ефект .


    благодаря.
    Вземай това което си си харесъл и не го мисли. Колкото повече четеш форума (ще ме прощават форумджиите) толкова повече ще се объркваш. Сходимостта каквото и да е, е нещо чийто недостатък на теб и децата няма да им направи впечатление.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #5

    Re: Избор на телевизор - SAMSUNG CW-29Z338P

    painmaster, ако беше чел внимателно темите за слим фит, щеше да разбереш, че това е най малкият проблем на тази технология. Най-големият и грозен дефект е проблема с геометрията, а това е нещо което всеки го вижда, ама всеки който гледа ТВ и БТВ новитен и гледа времето. Да не говорим, че когато закачиш към ТВ и ДВД събтитрите не са прави ами са елипсовидни(малко или много), зависи от моделаи размера 29-32".

    diters, в момента вече никъде в БГ няма хубави кинескопни ТВ-и. От 2 години, нищо ново освен омазаният слим фит на самсунг. Това е. аз лично не бих дал 800 лева за кинескоп при все че за 1000 лева в момента мога да си взем 32" LCD при това добро, но от миналата година модел, което не е болка за умиране.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 29-08-14, 00:23
  2. ИЗБОР на телевизор SAMSUNG 55f6500 или LG 55LA690S
    От Slavul във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-13, 11:42
  3. Избор на 32" 3D телевизор LG 32LM660S или SAMSUNG UE-32ES6710
    От sppmaster във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 15-03-13, 23:08
  4. Избор на LED 46" телевизор Samsung/LG
    От Koleff72 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 13-02-13, 15:39
  5. Избор на телевизор Samsung
    От skaliente1 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 28-04-12, 11:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе