Резултати от 1 до 2 от общо 2

Свързване на колони Creative 5.1 към ТВ Samsung C650

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    4
    #1

    Свързване на колони Creative 5.1 към ТВ Samsung C650

    Здравейте на всички, имам един въпрос а именно:
    Как да свържа колони Creative 5.1 към ТВ Самсунг С650 защото с толкова букси отзад се озадачих. Някои ако може да опише ,кои кабел на колонките към коя букса отива в ТВ-то ще съм му супер благодарен. Питам ,защото отстрани има 3 букси за чинчове с 3 цвята - жълт бял и червен - отделно отзад на ТВ-то има пак сумати букси за чинчове.
    http://img686.imageshack.us/img686/386/img5187y.jpg
    И за да не умеша всичко ,някои който е наясно ,да напише ,кой кабел в коя букса отива в ТВ-то. И да тръгнат 5-те колонки ,защото като свързвах явно не съм уцелил подходящите букси и тръгнаха само 2 те!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    90
    #2

    Re:Свързване на колони Creative 5.1 към ТВ Samsung C650

    Пиши модела на колоните, но в общи линии ако нямат оптичен вход (а най-вероятно нямат), дори и да изкараш звук на петте колони няма да е истински съраунд.

    Ако колоните имат оптика - свържи ги с оптичен кабел към Digital Audio Out (Optical). Ако нямат си намери такъв кабел:

    И ги вържи към Audio Out и търси някаква функция на колоните да изкарат псевдо съраунд от стерео източник.

    P.S. Може ли да споделиш към кой порт си ги вързал за да заработят двете, че ми стана много чудно как си го постигнал, като на телевизора има само входове с чинч.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Безжични слушалки за ТВ Samsung C650
    От plamen101 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 14-02-12, 13:43
  2. SAMSUNG - 32"C650 - грешка
    От plamen101 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 27-12-11, 15:13
  3. Problem sys Samsung C650!!!
    От GreyShadow във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-10-11, 16:16
  4. Въпрос относно Samsung C650 ?
    От rockman във форум Samsung телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 27-08-11, 17:36
  5. Проблем с четене на FLV файлове на SAMSUNG C650
    От megabait82 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 21-05-11, 16:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе