Резултати от 1 до 11 от общо 11

Въпрос относно Samsung C650 ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    20
    #1

    Въпрос относно Samsung C650 ?

    Здравейте, насочил съм се към самсунг С 650 , виждам че много хора във форума имат такав. Въпросът ми е следния - как се вижда във светла стая, защото видях че е с огледална матица, а аз имам монитор за пс и плазма с огледални матрици и на светло не става за гледане това чудо. Гледам че всички телевизори по-висок клас са с огледалн матрица, визирам С 750 и С 7000, защото може вместо С 650 някой от тях да си взема. Телевизорат ще стои срещу прозорец, виждам че в техномаркет картината е добра но там е тъмно.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    20
    #2

    Re:Въпрос относно Samsung C650 ?

    Колеги никой притежател на С 650 ли няма да каже как се вижда на дневна светлина, не е като да няма собственици на такива според това което чета тук, все пак човек не си купува всеки месец нов телевизор, а не смея да взема без да знам дали после като седна да гледам тв през деня ще е като половин огледало, все пак 1600 лв не са малко пари, поне за мен де.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    131
    #3

    Re:Въпрос относно Samsung C650 ?

    Здравей. Направих снимки на на моя Б650, на който екрана е същия като на ц650. Снимките са с пуснати щори. Мен лично ме дразни затова през деня рядко гледам. И все пак предпочитам гланцовия пред матовия екран.
    http://hunterbg.snimka.bg/daily/sams...32443.22414627
    http://hunterbg.snimka.bg/daily/sams...32443.22414628

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    20
    #4

    Re:Въпрос относно Samsung C650 ?

    Мерси колега, до колкото се вижда досте зле се отразява през деня, мерси много пак, явно ще трябва да се насоча към по ниския 630 той е матов, но просто ще ми е много неприятно като съм решил да погледам през деня тв да са взирам и да виждам отражения.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #5

    Re:Въпрос относно Samsung C650 ?

    Така ако снимаш и ТВ с матов панел ,резултата няма да е много по-различен /да не казвам по-лош/- ще имаш едно още по-голямо светло петно.При включен ТВ даже мисля ,че резултатите са още повече в полза на "лъскавия" панел, като го твърдя само за ТВ с марка Самсунг /при други нямам база за сравнение/.Взимай "лъскавия" -при ХД сигнал картината е много по-детайлна.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    131
    #6

    Re:Въпрос относно Samsung C650 ?

    Коригирах горния си пост, сега има снимка и на пуснат тв(попогрешка бях сложил 2 пъти 1 снимка).

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    20
    #7

    Re:Въпрос относно Samsung C650 ?

    Няма проблем аз още вчера я видях и другата, някой дали може да ме посъветва за по горен клас, еквивалент на самсунга на някоя друга марка, който да е с матово полритие.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    8
    #8

    Re:Въпрос относно Samsung C650 ?

    Колеги моля ви , помогнете ми , че днеска купих такъв ТВ и през флашката си пуснах филм с .ави формат но субтитрито не тръгва , в менюто командата Субтитри е Изкл. и не ми дава да го вкл. моля ви ще съм ви благодарен много тъй като дадох 800лв и не искам да са за вятъра , най-вече го взимах за филми.

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #9

    Re:Въпрос относно Samsung C650 ?

    Името на папката с субтитрите трябва да е еднакво с това на филма ! Бутон " Tool " на дистанционното и какво става ?

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    8
    #10

    Re:Въпрос относно Samsung C650 ?

    В бутона Туул , не пише нищо за Субтитри , а в Главното Меню нали има Субтитри , там е на Изкл. и не ми позволява да цъкна върху него.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #11

    Re:Въпрос относно Samsung C650 ?

    А когато пуснеш филма и натиснеш "Tool" ?

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Безжични слушалки за ТВ Samsung C650
    От plamen101 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 14-02-12, 14:43
  2. Въпрос относно samsung D6510
    От gibona във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 21-12-11, 14:19
  3. Въпрос относно Samsung c3222.
    От ivanvv във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 08-12-11, 18:46
  4. Problem sys Samsung C650!!!
    От GreyShadow във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-10-11, 17:16
  5. Въпрос: Относно DTV при Samsung LE-32A557
    От SuN_CiTy във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 23-04-09, 20:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе