Избор между SAMSUNG UE-46ES6100 и LG 47LM649?
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,154
    #1
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,328
    #2
    Поне това за което претендират - като подобрения в картината.
    SAMSUNG UE-46ES6100
  4. Senior Member
    #3
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    SAMSUNG UE-46ES6100
    Аз също клоня към самсунг, но ме блазни в LG-to 1инч повече, 5 години гаранция, някаква външна тонколона наречена "soundbar" 40W монтирана отдолу и този рекламен микродиминг. Брошурата за LG e тази, най-отгоре -> Technomarket Bulgaria
    Телевизора ще се гледа от около 4,5-5 метра, в светла стая. Знам, че може би за това разстояние може да ми трябва по-голям размер, но прага който съм си поставил да бъде 100Hz и да има мрежови възможности след 46' идва голяма разлика в цената.
    Този пост е редактиран от saint056a; 30-11-12 в 08:48.
  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Oct 2008
    #4
  6. Тук е от
    Sep 2012
    25
    #5
    LG>7xx серия = LG 50Hz.