Резултати от 1 до 14 от общо 14

Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    8
    #1

    Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

    Здравейте, ще изчакам утрешната брошура от Технополис и ако не бият цената на 46f6500 смятам да поръчам, ама много ме притеснява че е от Плесио, вашите мнения?
    46f6500

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #2

    Отговор: Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

    До сега, трима съфорумци са пазарували от тях и не са имали проблеми. Телевизорите се носят от Гърция, което забавя доставката със седмица.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    8
    #3

    Отговор: Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

    Май и аз ще поръчам, тв-то излиза по-евтино с 400 лв. от техномаркет и с 300 от емаг, ама ме притеснява да не са изровили от някъде бройки за третия свят

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #4

    Отговор: Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

    Отиди в Техномаркет и покажи на управителя разпечатка с цената на Плесио - да видим каква отстъпка ще ти предложат :rolleyes:

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    176
    #5

    Отговор: Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

    Аз си го взех на изплащане от там,никакви проблеми с телевизора...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    68
    #6

    Отговор: Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

    За мен проблемът възниква при евентуално гаранционно обслужване.
    Преди около месец се обърнах със запитване към Плесио за доставка на телевизор Panasonic 65ST60E - отговориха ми, че няма никакви проблеми с доставката, но трябва да изчакам 10 дни и да заплатя 50% капаро. Получих и изричното уверение, че ще бъде доставен чисто нов телевизор, а не работила мостра. До тук много добре, бях на една крачка от поръчката, но това, което ме възпря беше отговоът на Плесио, че гаранционното обслужване се поема изрично само от тях!!! Аз не живея в София и някак не ми се връзва препращането на 65" телевизор обратно в София (а най-вероятно от там до Гърция) за най-дребните рекламации. Иначе, това което съм събрал като информация е, че Плесио е доста коректна фирма, просто не виждам защо доставените от тях стоки немогат да бъдат гаранционно обслужвани от официалните сервизи - примерно на Panasonic или Samsung? Като пример бих дал сервизът на LG - ако телевизорът е 42" и по-голям, техниците идват на място в домът ви на оглед.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Отговор: Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

    фотоапаратите панасоник се сервизират в чехия

    има ли нужда да казвам още нещо?

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Отговор: Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

    Абе гръцка му работа. Мултирама затвориха кепенците в БГ , никой не знае какво ще се случи и с Плесио утре. Иначе съм пазарил доста чаркове от тях и като изключим, че въобще не продават евтино, всичко друго им е перфектно.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    20
    #9

    Отговор: Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

    В Технополис въобще го нямат този модел, иначе и аз го дебна от 1 месец.В ТП имат Ф6670, който е на "промоция" сега, обаще забележете ква е "промоцията" Редовна цена август месец 1999 лв. и като ползваш 5 % отстъпка за онлайн,която и магазина могат да ти я направят идва на 1899 лв. От днес 46Ф6670, е на промоция на 1899 лв. Какво точно е промоционалното, аз лично не мога да разбера. Иначе за 6500 бях питал в Плесио, но за момента моделът е не може да се достави.

  12. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #10

    Отговор: Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

    Цитат Първоначално публикувано от adler22 Виж публикацията
    В Технополис въобще го нямат този модел, иначе и аз го дебна от 1 месец.В ТП имат Ф6670, който е на "промоция" сега, обаще забележете ква е "промоцията" Редовна цена август месец 1999 лв. и като ползваш 5 % отстъпка за онлайн,която и магазина могат да ти я направят идва на 1899 лв. От днес 46Ф6670, е на промоция на 1899 лв. Какво точно е промоционалното, аз лично не мога да разбера. Иначе за 6500 бях питал в Плесио, но за момента моделът е не може да се достави.
    Аз си купих от тях точно същият телевизор - след два дни го върнах заради брутални бели облаци - clouding видим на всички по-тъмни сцени.Телевизора беше буквално неразпечатан и всичко си му стоеше.
    След около 1 седмица разправия - при която те твърдяха че проблем не виждат, и заплахи със комисията за защита на потребителите(а щяха да го пращат и на самсунг за експертиза) ми го смениха със Сони.

    В крайна сметка се оправиха нещата но сервиза не се държа много добре и като отидох да си взема новият телевизор Сони всички асистенти в магазина се държаха грозно и арогантно и едвам накарах 2-ма да помогнат да го пуснем да видя всичко ли му е наред.

    Сега аз предполагам че и в другите магазини е така - но все пак според мен е добре да ги предупредиш изрично че при облаци ще го върнеш.
    Само да добавя че на светло никакви проблеми не се виждат при тези телевизори.

    Гаранцията наистина е към Плесио, сега моят телевизор Сони няма оригинална гаранция Сони а само фактура към Плесио.

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    8
    #11

    Отговор: Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

    Да си кажа и аз перипетиите:
    днес първо в техномаркет-управителката ме изгледа отгоре додолу и каза "тц не става", после го поръчах от Плесио и вечерта ми се обадиха да ми кажат, че не могат да го доставят, но може да ми дадат 46f6510 за 1800лв. Та се чудя какво да правя-определено искам да е от 6500 нагоре, но за доста по-малко от 2000. Чудя се на двете технота-в полис го няма 6500, в маркет имало много малко бройки/май мостри/-явно модела е с най-добро качество-цена и нямат много сметка да го внасят.
    Според вас-да се насоча ли към LG или да чакам изгодна оферта за 6500, 6510, 6670
    Към lubopiten-ти взе 46f6500 за 1600 от Плесио ли и кога?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #12

    Отговор: Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    ....и като отидох да си взема новият телевизор Сони всички асистенти в магазина се държаха грозно и арогантно и едвам накарах 2-ма да помогнат да го пуснем да видя всичко ли му е наред.

    Гаранцията наистина е към Плесио, сега моят телевизор Сони няма оригинална гаранция Сони а само фактура към Плесио.
    Хмм само заради това повече не бих препоръчал този магазин.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    176
    #13

    Отговор: Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

    Цитат Първоначално публикувано от maya Виж публикацията
    Към lubopiten-ти взе 46f6500 за 1600 от Плесио ли и кога?
    Взех 40f6500,май месец,за 1650 мисля...най-евтин беше тогава там,а и ме поблазни безлихвения лизинг за 24м.
    Набутват те с 50лв общо такси за 2г за кредитна карта която ти издават.

  17. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #14

    Отговор: Samsung 46f6500 но добра цена, но от Plesio?!?

    Цитат Първоначално публикувано от maya Виж публикацията
    Да си кажа и аз перипетиите:
    днес първо в техномаркет-управителката ме изгледа отгоре додолу и каза "тц не става", после го поръчах от Плесио и вечерта ми се обадиха да ми кажат, че не могат да го доставят, но може да ми дадат 46f6510 за 1800лв. Та се чудя какво да правя-определено искам да е от 6500 нагоре, но за доста по-малко от 2000. Чудя се на двете технота-в полис го няма 6500, в маркет имало много малко бройки/май мостри/-явно модела е с най-добро качество-цена и нямат много сметка да го внасят.
    Според вас-да се насоча ли към LG или да чакам изгодна оферта за 6500, 6510, 6670
    Към lubopiten-ти взе 46f6500 за 1600 от Плесио ли и кога?
    Ако телевизора ти хареса цената е добра за 46 инча, 3д , идва със 2 дистанционни и 2 чифта активни очила, панела май е 100hz, нереалистино е да очакваш по изгодна цена.

    Аз съм доволен от Сонито картината е супер, но като смарт приложения самсунга е по-напред.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SAMSUNG UE-46F6500 проблем с актуализация на софтуер !
    От skru4ss във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 14-03-14, 10:32
  2. Samsung 46F6500 vs Panasonic L47ET60
    От ganecabul във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 24-12-13, 19:49
  3. Отговори: 4
    Последно: 06-12-12, 10:09
  4. Отговори: 2
    Последно: 23-01-04, 15:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе