Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем със Самсуг H6400 и смарт хъба

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    2
    #1

    Проблем със Самсуг H6400 и смарт хъба

    Здравейте вие сте последния ми шанс, имам следния модел тв
    ъпдейтна се до 2770 и смарт хъба спря да работи
    влезна ли в него приложенията светят в тъмно и не могат да бъдат пуснати, пуснали ги от долу директно ми дава смарт хъб се ъпдейтва а от самия апс панел ми дава опитайте по-късно
    така е от седмица разбира се самсунг бг са тотално не адекватни и не знаят какво е.
    Пробвах пълен ресет , смяна на рутера , смяна на държавата с Англия свали ми анг приложения и те пак така. както българските
    опитах да го ъпдейтна дава ми,че съм с последния ъпдейт и съм откачил единственото което работи е браузера нито 1 приложение не работи.
    Кажете, какво да правя и мога ли да го заменя крайно съм разочарова ей така ми минава ХБО го най-малкото
    версия на хъба 6.1701 сега погледнах

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #2

    Отговор: Проблем със Самсуг H6400 и смарт хъба

    Пробва ли с изключване от контакта за 5 минути?
    Да не би нещо да има проблем с нета ти?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    73
    #3

    Отговор: Проблем със Самсуг H6400 и смарт хъба

    Има нов ъпдейт с номер 28 и нещо (поне за h6410). Ако наистина, не е от проблем с мрежата пробвай да го ъдейтнеш.
    Да не пиша на друго място, аз имам следния проблем с моя 48H6410, много често взе да се откача от мрежата. Както си гледам филми онлайн от вбокса, изведнъж изписва, че няма мрежа. Проверявам настройките, не е свързан към мрежата.Всички настройки на мрежата са си там, но просто дава, че не е свързан към мрежа. Колкото и опита да правя, да се откачам и закачам не става и не става. Единствения начин е да го спра и пусна отново. Рутера е TP-Link. Някакво решение.

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #4

    Отговор: Проблем със Самсуг H6400 и смарт хъба

    TP link са рутери със собствена душа и характер. Няма два еднакви. Опитай с друг рутер, защото е възможно ТВ-то да е наред. При пробите, нека само то да е закачено за рутера.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    53
    #5

    Отговор: Проблем със Самсуг H6400 и смарт хъба

    @dsimeonow - тъкмо снощи моя Tp Link 841 ми направи същия номер. STB приемника съм му задал едно IP (в самия приемник), но рутера е решил да му даде друго по DHCP. И при това положение телевизора F6400 се връзва с рутера но няма интернет. Рестартирах ги и двете по няколко пъти и неще. Най-интересното е, че WEB browsera си работи и отваря страници, а като опитам да вляза на някое приложение казва да си проверя настройките на мрежата. Оправи се след като дадох резервирано IP в рутера на STB приемника.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    73
    #6

    Отговор: Проблем със Самсуг H6400 и смарт хъба

    При мен е само кабелен модем и рутер. Можеш ли да обясниш, като вляза в настроиките на рутера, как да резервирам IP -то на телевизора, че съм малко бос в тази тема? Дали е нещо подобно на т. 5.8.3 "Адрес Резервация" в http://elimex.bg/userfiles/editor/fi...NK_722_721.pdf ?
    Стана с резервираното IP в рутера. Поне за сега работи. Предполагам, че може и да се оправи и чрез "Махнете криптирането и минете на вариант с Accept & Deny по MAC адрес и всичко ще е наред" (описано в първия пост на самсунг телевизори). Проблема, е че така описано не е за лаици, като мен.

    Сега пък апликацията на VBOX в смарт менюто, не може да се свърже към мрежата. Иска обновяване и не намира нищо. Всичко друго си се свързва нормално и си работи.Не е болка за умиране, но все пак, ако някой знае как се оправя да пише.
    Този пост е редактиран от d.simeonow; 06-11-15 в 13:42.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ
    От zmeya.70 във форум Телевизори
    Отговори: 45
    Последно: 20-02-18, 15:48
  2. ForkLmod ТВ на самсунг смарт тв
    От Blue_Hulk във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 02-08-15, 19:39
  3. Поблем със смарт на 32F4500
    От Stoqn Monev във форум Телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 02-10-14, 20:38
  4. Препоръка за смарт тв !
    От ispanecaaaa във форум Телевизори
    Отговори: 25
    Последно: 06-04-12, 16:38
  5. Странен проблем със Смарт UPS 1000VA !
    От mishomvp във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 09-03-06, 15:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе