Резултати от 1 до 3 от общо 3

Свързване на Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) и телевизор SAMSUNG UE-32J5000 LED

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    1
    #1

    Свързване на Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) и телевизор SAMSUNG UE-32J5000 LED

    Здравейте,

    Ползвам телефон Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) и телевизор SAMSUNG UE-32J5000 LED.

    Бих желал да ви попитам за съвет как мога да ги свържа помежду им, за да мога да прожектирам екрана (основно ми трябва уеб браузерът, снимки, видео) на телефона към телевизора.

    Намерих информация, че Samsung Galaxy S4 поддържа MHL и допълнително мога да си купя MHL адаптер на Samsung (или може би и на друга марка), но тук идва проблемът, че не знам (никъде не намерих информация) дали този модел телевизор поддържа MHL през своя HDMI вход. Да отбележа, че телевизорът няма Wifi, DLNA или Miracast support.

    Въпросът ми е основно, ако телевизорът няма вградена възможност за поддръжка на MHL, може ли да се добави някакъв адаптер/преходник, който да предостави тази възможност на телевизора (както например има такива опции за Wifi, Bluetooth, Miracast, и др.)?

    Благодаря предварително за всички съвети и идеи!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #2

    Отговор: Свързване на Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) и телевизор SAMSUNG UE-32J5000 LED

    Цитат Първоначално публикувано от Lyubo123 Виж публикацията
    Здравейте,

    Ползвам телефон Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) и телевизор SAMSUNG UE-32J5000 LED.

    Бих желал да ви попитам за съвет как мога да ги свържа помежду им, за да мога да прожектирам екрана (основно ми трябва уеб браузерът, снимки, видео) на телефона към телевизора.

    Намерих информация, че Samsung Galaxy S4 поддържа MHL и допълнително мога да си купя MHL адаптер на Samsung (или може би и на друга марка), но тук идва проблемът, че не знам (никъде не намерих информация) дали този модел телевизор поддържа MHL през своя HDMI вход. Да отбележа, че телевизорът няма Wifi, DLNA или Miracast support.

    Въпросът ми е основно, ако телевизорът няма вградена възможност за поддръжка на MHL, може ли да се добави някакъв адаптер/преходник, който да предостави тази възможност на телевизора (както например има такива опции за Wifi, Bluetooth, Miracast, и др.)?

    Благодаря предварително за всички съвети и идеи!
    Мисля „хромкаст“външно устройство ще свърши най добра работа за изискванията ти цена около 60лв

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #3

    Отговор: Свързване на Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) и телевизор SAMSUNG UE-32J5000 LED

    Цитат Първоначално публикувано от Lyubo123 Виж публикацията
    Намерих информация, че Samsung Galaxy S4 поддържа MHL и допълнително мога да си купя MHL адаптер на Samsung (или може би и на друга марка), но тук идва проблемът, че не знам (никъде не намерих информация) дали този модел телевизор поддържа MHL през своя HDMI вход.
    Моделът не поддържа MHL

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Свързване на нормална флашка към таблет LENOVO A3000 и SAMSUNG GALAXY 2
    От malttihristov във форум Мобилни устройства
    Отговори: 8
    Последно: 12-04-15, 09:17
  2. Въпрос за Samsung Galaxy S3 vs Samsung Galaxy S4 Mini
    От bmvtooo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 39
    Последно: 17-06-14, 12:36
  3. Samsung S7562 Galaxy S Duos или Samsung I8260 Galaxy Core
    От tzvtz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-13, 12:50
  4. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 22:53
  5. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе