Резултати от 1 до 9 от общо 9

Свързване на нормална флашка към таблет LENOVO A3000 и SAMSUNG GALAXY 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #1

    Свързване на нормална флашка към таблет LENOVO A3000 и SAMSUNG GALAXY 2

    Взех си, маняшки преход от USB-женското към MICRO USB-мъжкото и така вкарвам флаш и влиза в таблета и в апарата.... но при таблета не се чете грам, а флашката почва да свети, както когато е включена. При телефона излиза събощение, че се е дискънектнало.....

    Имате ли идеи как да стане работа, като тва кабелче ми е комплект към калъфа за таблета Леново а3000, мисля си че трябва да стане някак си?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #2

    Отговор: Свързване на нормална флашка към таблет LENOVO A3000 и SAMSUNG GALAXY 2

    Цитат Първоначално публикувано от malttihristov Виж публикацията
    Взех си, маняшки преход от USB-женското към MICRO USB-мъжкото и така вкарвам флаш и влиза в таблета и в апарата.... но при таблета не се чете грам, а флашката почва да свети, както когато е включена. При телефона излиза събощение, че се е дискънектнало.....

    Имате ли идеи как да стане работа, като тва кабелче ми е комплект към калъфа за таблета Леново а3000, мисля си че трябва да стане някак си?
    С каква файлова система е флашката? Oтваряш ли я на лаптоп или настолен компютър? Горе-долу така ли изглежда кабела? muu-1.JPG

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #3

    Отговор: Свързване на нормална флашка към таблет LENOVO A3000 и SAMSUNG GALAXY 2

    Цитат Първоначално публикувано от Yasen6275 Виж публикацията
    С каква файлова система е флашката? Oтваряш ли я на лаптоп или настолен компютър? Горе-долу така ли изглежда кабела? muu-1.JPG

    кабела е абсолютно същият и захранва флашката понеже почва да свети.... флашката, която пробвах вчера не беше моя и нз с каква файлова система е, но те не са ли еднакви всичките? Мисля, че нормално си се отваря ок лаптоп и комп... все пак му беше работната флашка

  5. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #4

    Отговор: Свързване на нормална флашка към таблет LENOVO A3000 и SAMSUNG GALAXY 2

    Не са еднакви файловите системи. Може да с fat(16/32) или ntfs*, като във втория случай може и да не я прочее андроида. Зависи какви драйвери има заредени.

    * това при положение че човека от който си взел флашката не linux извратеняк (като мен). Ако е тогава вариантите са маааалко повече.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #5

    Отговор: Свързване на нормална флашка към таблет LENOVO A3000 и SAMSUNG GALAXY 2

    Цитат Първоначално публикувано от Yasen6275 Виж публикацията
    Не са еднакви файловите системи. Може да с fat(16/32) или ntfs*, като във втория случай може и да не я прочее андроида. Зависи какви драйвери има заредени.

    * това при положение че човека от който си взел флашката не linux извратеняк (като мен). Ако е тогава вариантите са маааалко повече.
    Леново и Самсунг с каква файлова система са?

  7. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #6

    Отговор: Свързване на нормална флашка към таблет LENOVO A3000 и SAMSUNG GALAXY 2

    Цитат Първоначално публикувано от malttihristov Виж публикацията
    Леново и Самсунг с каква файлова система са?
    Нямам идея какви драйвери за какви файлови системи са сложили производителите. Трябва да тестваш с флашка на която няма важна информация. Форматираш с фат32 копираш нещо от компа и тестваш на устройствата. После форматираш с нтфс копираш и тестваш.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #7

    Отговор: Свързване на нормална флашка към таблет LENOVO A3000 и SAMSUNG GALAXY 2

    На A3000 съм включвал флашка с такъв кабел. Всичко се четеше без проблем. С какъв фаил мениджър търсиш флашката? Да не би да си я има, но да не я виждаш просто....

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #8

    Отговор: Свързване на нормална флашка към таблет LENOVO A3000 и SAMSUNG GALAXY 2

    ами вкарах флашката и не ми излиза нито при файловете нито в падащото меню като ЮСБ.... къде да търся?

  11. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #9

    Отговор: Свързване на нормална флашка към таблет LENOVO A3000 и SAMSUNG GALAXY 2

    "Маняшкото" кабелче се нарича OTG-кабел. A3000 е съвместим само с FAT и exFAT. Четеш с който и да е file manager от google play.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 20-01-14, 14:58
  2. Отговори: 1
    Последно: 24-11-13, 15:03
  3. Продавам Таблет Samsung Galaxy Tab P1000 16GB
    От o33y във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 07-08-12, 17:17
  4. Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 95
    Последно: 01-12-11, 16:30
  5. Продавам Samsung galaxy tab P1000 7" таблет
    От siropo във форум Продава
    Отговори: 8
    Последно: 19-05-11, 21:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе