Резултати от 1 до 2 от общо 2

Мнение за телевизор Samsung qled 65'' q8f

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2018
    Мнения
    13
    #1

    Мнение за телевизор Samsung qled 65'' q8f

    Интересувам се от покупката на точно този телевизор Discover a World of Colour with 4K 65" QLED Smart TV Q8F | Samsung UK но не знам дали си струва инвестицията.Гледах и за други телевизори но в технополис и техномаркет ме отказаха от Олед на LG понеже нагаряли.И ми казаха че това е наи доброто което мога да си купя но не сьм много на ясно с тази техника за това ако има някои запознат с въпросните Qled телевизори нека каже мнение

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    21
    #2

    Отговор: Мнение за телевизор Samsung qled 65'' q8f

    Разхода за телевизор си е чиста проба пара на вятъра, никаква инвестиция не си е.
    Най-добрата картина за момента и за тези пари. В по-високите ценови класове не съм наясно, но за тези пари по-добър избор на цвят, картина, звук, потребителски насочен интерфейс не срещнах.
    Дистанционното без нужда от пряка видимост си е едно от удоволствията, можеш да си пуснеш телевизора и от тоалетната. Ако често превключвате каналите имайте предвид, че начина на въвеждане на цифрата на канала не е бърз, състои се от няколко натискания на бутони.
    Компютъра му не е добре измислен и грее прекалено, липсва му добро отвеждане на генерираната топлина.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SAMSUNG QE-65Q7F Ultra HD QLED
    От samsung Q7F във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 23-07-17, 13:50
  2. Мнение за телевизор SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED
    От mjh_milan във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 16-10-16, 21:06
  3. Мнение за телевизор Samsung UE-40J6300
    От mbialkov във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 27-12-15, 13:01
  4. Мнение за SAMSUNG UE-46F6400 или SAMSUNG UE-46F6510
    От HePoH във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 04-07-13, 18:49
  5. Мнение за телевизор
    От dp27 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-12-11, 19:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе