Резултати от 1 до 6 от общо 6
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By JKanchev

Нов ъпдейт за UE46F6500 модел 2013

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    394
    #1

    Нов ъпдейт за UE46F6500 модел 2013

    Здравейте,

    Тази вечер бях изключително изненадан от това, че телевизора от подписа/темата ми получи нов ъпдейт на софтуер - 2127. Нещо, което не се бе случвало с години.

    Честно казано се притеснявам да го "кача" особенно след премеждията, които имахме с лоши такива ъпо-ве през дългите, но изключително добри години на ползване и тук във форума намирахме верните отговори кои актуализации си струваха.

    Съвсем скоро бях положително учуден, че във Самсунг магазина към Smart Hub приложенията като PLEX /върви прекрасно/ и други бяха ъпнати съвсем скоро, което много ме обнадежди от гледна точка бъдещото добре функционално използане на машината, НО от друга гледна точка с този ъпдейт 2127 на софтуера се притеснявам дали няма вече да "отрежат клона" на този вече стар, но много сполучлив модел.

    Някой вече направил ъп-а или инфо за него може ли да сподели /къде можем да прочетем официалната инф. за 2127/ и притесненията ми имат ли почва при така или иначе отслужил ТВ?
    troll4o одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    42
    #2

    Отговор: Нов ъпдейт за UE46F6500 модел 2013

    Ами също оня ден и телевизора ми 55 Samsung F8000 получи през OTA нов ъпдейт на софтуера до версия 1136
    като се има в предвид че още я няма на официалния сайт на Самсунг , а предишния ъпдейт беше преди 40 месеца...
    Има обновени смартхъб приложения поне 12-15 бройки,
    като видях и 2 такива системни - за Web Browzer и PLEX и за вградената Camera в моя модел
    имя сякаш и нещо пипано по менютата в повече.

  4. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    394
    #3

    Отговор: Нов ъпдейт за UE46F6500 модел 2013

    Благодаря за споделеното мнение.
    Ще се прави - товя е ясно. Дано няма някакви кофти последствия.

    Весели празници!

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #4

    Отговор: Нов ъпдейт за UE46F6500 модел 2013

    Цитат Първоначално публикувано от KingDiamond Виж публикацията
    Ами също оня ден и телевизора ми 55 Samsung F8000 получи през OTA нов ъпдейт на софтуера до версия 1136
    като се има в предвид че още я няма на официалния сайт на Самсунг , а предишния ъпдейт беше преди 40 месеца...
    Има обновени смартхъб приложения поне 12-15 бройки,
    като видях и 2 такива системни - за Web Browzer и PLEX и за вградената Camera в моя модел
    имя сякаш и нещо пипано по менютата в повече.
    Колега, имам същия модел и ме интересува дали след ъпдейт ще се променят (нулират) настройките на картината за различните входове, които съм направил. Да знам, дали да ги извадя и запиша в таблица преди ъпдейта.
    Благодаря.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2020
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    14
    #5

    Отговор: Нов ъпдейт за UE46F6500 модел 2013

    Здравейте. Прочетох Темата на JKanchev за модела на ТВ,моято също е точно този модел..UE 46 F6500 SSXGZ и се учудвам,че има Ъпдейт за Софтуера на ТВ,,при мен "Версията " е с номер 2111..Но не знам,дали бих искал да си карам ТВ да се ъпдейтва...Чел съм и съм чувал,че стават Проблеми с тези неща.ТВ ми тъкмо си е работещ. Не виждам смисъл да го правя,,най-много да се "прецака" нещо,,С тези Ъпдейти,..се правят само някой "Козметични" неща ,по софтуера,,но може и да се прецакат..Все пак тв е от 2013 г, модел ...

  7. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    394
    #6

    Отговор: Нов ъпдейт за UE46F6500 модел 2013

    Направих ъп-а.
    За сега не съм забелязал някакви големи аномалии с изключение нещо свързано с въпроса на dodo_pv - като пускам филм от KODI през ресивър Самсунга не избира правилният HDMI вход. Все още не съм му обърнал необходимото внимание за преглеждане на "проблема" - въпрос на настройки ли, бъг ли;

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Hitachi RAK--PPA/RAC--WPA 2013
    От aruba_man във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 45
    Последно: 02-11-14, 09:51
  2. SAMSUNG smart hub 2013 Инсталиране на по стар модел ?
    От martokb във форум Samsung телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 28-05-14, 22:25
  3. UE46F6500 настройки на картината
    От nikolai_naidenov във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 12-04-14, 21:29
  4. Panasonic Еtherea 2013 ?
    От Mitko R във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 10
    Последно: 18-10-13, 10:42
  5. Коя е новата мис Свят 2013
    От logic във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 29-09-13, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе