Резултати от 1 до 14 от общо 14

Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    23
    #1

    Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    Моля за мнение за Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    Търся телевизор 32 инча и това като параметри, качество на картина, екстри и т.н. ми се струва най-доброто, което се предлага на пазара в момента. Приемам предложения и за други модели, вкл. и на други марки. Благодаря!

  2.  
     
  3. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #2

    Отговор: Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    Телевизора е добър, но и цената е височка. Ако имаш възможност/място си вземи поне 40/43 инча. Да не съжаляваш, след ден/два от покупката.
    Защото, размера на екрана при ТВ, бързо умалява.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    23
    #3

    Отговор: Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    Телевизора ми трябва за кухнята. Пробвах ЛГ-то от хола, което е 43 инча - твърде голямо е. Гледа се от около 2м. Затова търся по-малък размер, а той в случая е 32 инча. Не видях нещо 36-38 инча. Намерих 40 инча, но са някакви измислени марки. В момента в кухнята гледам на Филипс, който също е 32 инча, но е над 10г., HD Ready е, не е смарт, няма дори вход за USB да си пусна филм, клип или снимки и ми се ще да го сменявам. Ще ми се 4К, но няма такъв 32 инча Така че търся нещо по-ново и с повече екстри и качество на картината. Този QLED на Самсунг май е най-доброто 32 инча в момента, поне на книга.

  5. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #4

    Отговор: Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    Цитат Първоначално публикувано от Mondiso Виж публикацията
    Телевизора ми трябва за кухнята. Пробвах ЛГ-то от хола, което е 43 инча - твърде голямо е. Гледа се от около 2м. Затова търся по-малък размер, а той в случая е 32 инча. Не видях нещо 36-38 инча. Намерих 40 инча, но са някакви измислени марки. В момента в кухнята гледам на Филипс, който също е 32 инча, но е над 10г., HD Ready е, не е смарт, няма дори вход за USB да си пусна филм, клип или снимки и ми се ще да го сменявам. Ще ми се 4К, но няма такъв 32 инча Така че търся нещо по-ново и с повече екстри и качество на картината. Този QLED на Самсунг май е най-доброто 32 инча в момента, поне на книга.
    Щом е за кухня и не е основен TV, не се изхвърляй и си вземи HD телевизор.
    TCL имат прилични моделчета 32 инча с Android, до 400 лв.
    https://www.technomarket.bg/televizor/tcl-32es580-smart-hd-led-tv-android-09182263

    https://www.technomarket.bg/televizor/tcl-32s615-smart-hd-led-tv-android-09182264

    Ако, не ти е проблем че е модел от 2019 г, ето един Full HD:
    LG 32LM6300PLA, Full HD
    Този пост е редактиран от tek; 16-02-21 в 23:21.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    23
    #5

    Отговор: Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    Цитат Първоначално публикувано от tek Виж публикацията
    Щом е за кухня и не е основен TV, не се изхвърляй и си вземи HD телевизор.
    TCL имат прилични моделчета 32 инча с Android, до 400 лв.
    https://www.technomarket.bg/televizor/tcl-32es580-smart-hd-led-tv-android-09182263

    https://www.technomarket.bg/televizor/tcl-32s615-smart-hd-led-tv-android-09182264

    Ако, не ти е проблем че е модел от 2019 г, ето един Full HD:
    LG 32LM6300PLA, Full HD
    Тези 2 TCL са HD ready, като Филипса, който ползвам в момента. Не знам дали въобще ще си заслужава смяната?! Ще ми се новият да е поне FHD. Самсунг са направили първия 4К 32 инчов ТВ - SAMSUNG QN32Q50RAFXZA , но не го намирам за продажба в България, освен в Амазон, но не знам оправдан риск ли ще е да се поръча от там?!
    Телевизорът е в кухнята е, но особено сега зимата е основен ТВ за мен и жена ми, така че ми се иска нещо по-мазно, дори и да е повече пари. ;-) Ще гледаме не само новините, но и филми, доста HD канали на кабелния ни оператор, както и филми от външен носител с надявам се HD качество.

  7. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #6

    Отговор: Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    4К и 32 инча е излишно. За монитор Да, но за телевизор, няма да се вижда толкова разликата.
    Samsung имат модел, който е Full HD:
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...7640/#opisanie
    Но, откъм интерфейс Web OS e доста по интуитивен. Щом, ще го гледате ,за известно време като основен, бих препоръчал да погледнеш TV, с Android TV.
    Защото, приложенията са доста повече от затворените OC-и на който и да е Smart TV.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    188
    #7

    Отговор: Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    Не съм против Андроида, но колко и какви приложения са нужни на един телевизор? Ползвам Самсунг от 2020г. и като голям недостатък е само липсата на поддръжка на DTS, но това не е само при тях и се заобикаля някак. А Андроида на Сони 8596 от 2020г. върви тегаво, доста по-зле от тайзена на самсунга, от същия клас, че и по-долен. IPS-а в долния клас на Сони и LG, в тъмна стая не са ок, но за кухня, може би няма да има проблем. И Mondiso е прав, като не иска HD ready. Имам такъв 32" тсл и от близо е зле. Поне 1080...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #8

    Отговор: Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    Какво толко съдържание гледате в тия кухни на 32" и от колко близо, че да ви трябват FHD/UHD екрани при тоя размер?

  11. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #9

    Отговор: Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    Имал съм два телевизора с резолюции HD-1366.768 и Full HD-1920.1080 на 32 размер по едно и също време и фрапираща разлика при гледане на еднакво съдържание не съм видял. Имало е понякога разлика правил съм сравнения но тя е толкова пренебрежимо малка на тоя размер 32 че просто е излишен коментара. Това бяха модели от преди 7/8 години които все още имаха някакво качество при тоя размер. Сегашните 32-ки ако са толкова зле, едва ли проблема при тях е във резолюцията.

  12. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #10

    Отговор: Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    B DTS-a масово е отрязан (през последните години) от медиа плеъра, от производителите, дори и при среден клас TV.
    Човека търси поне Full HD, защото ще го гледа за основен за определен период.

    Комбинацията от Plex, Server на PC, и Plex за Smart TV, oправя проблема със липсващият DTS, на 1080p на телевизора.
    Но, през KODI(със добавката/addon Plex) на Android TV Box + Plex Server за PC е многo добра комбинация за пускане дори и на HEVC 4К.
    Този пост е редактиран от tek; 18-02-21 в 20:18.

  13. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #11

    Отговор: Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    Цитат Първоначално публикувано от Mondiso Виж публикацията
    Намерих 40 инча, но са някакви измислени марки.
    На 40 инча има и Панасоник 4К Ultra HD, ама не знам дали ще ти хареса цената.

    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...HD-LED/p/16702

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    494
    #12

    Отговор: Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    Ако си мислиш че на този размер ще намериш разлика жестоко се лъжеш.Ще намериш единствено заради по различния панел ,но на такъв малък екран не си струва.На 50 инча има разлика хд 4к, но пак не е фрапантна а какво говорим за 32 ка.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    23
    #13

    Отговор: Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    В момента имам стар 11-годишен Филипс 32 инча HD ready в кухнята и 32 инча Самсунг Full HD на 4г. в спалнята, които гледам от почти едно и също разсояние 2.50-3.00м. Разликата в картината пусната от ТВ бокс на единия и другия телевизор е осезаемо по-добра в полза на Full HD. Така че не мога да се съглася с вас, че няма разлика между HD Ready и Full HD при 32 инчовите телевизори. Но може би е въпрос и на око.
    Между другото продължавам да търся 32 инча телевизор. 40 инча идва с малко, но по-голям за мястото си върху хладилника и ще пречи на вратата на кухнята.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от hadean Виж публикацията
    Какво толко съдържание гледате в тия кухни на 32" и от колко близо, че да ви трябват FHD/UHD екрани при тоя размер?
    От ТВ бокс телевизия с HD u FHD качество, 4К филми от торент тракерите и YouTube с 4К

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #14

    Отговор: Samsung QE32LS03TBKXXH QLED Frame

    Aко парите не са проблем, то това е най-доброто, което можеш да вземеш в този размер.
    Не виждам защо се чудиш.
    Ако обаче не го закачаш на стената, а стои някъде, то виж и този, заради много по-добрия звук
    https://www.emag.bg/televizor-philip.../pd/DDVSMCBBM/
    Eй тука е даже без пари https://densi.bg/televizor-philips-led-32pfs5863-12
    Купувал съм от тях кафе машина и са коректни.
    Този пост е редактиран от Rakeem; 12-05-21 в 20:30.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със Samsung QE43Q60T UHD QLED SMART LED
    От iccom във форум Samsung телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 19-11-20, 10:35
  2. Мнение за телевизор Samsung qled 65'' q8f
    От SvilenRaychev във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 25-02-18, 20:05
  3. Мнение за телевизор Samsung qled 65'' q8f
    От SvilenRaychev във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 11-02-18, 01:09
  4. ET5 проблем с “Intelligent Frame Creation”
    От brotzki във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 06-01-18, 15:42
  5. SAMSUNG QE-65Q7F Ultra HD QLED
    От samsung Q7F във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 23-07-17, 14:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе