Резултати от 1 до 5 от общо 5

Безжично свързване на телевизор Samsung-43NU7192 с лаптоп с Windows 11

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #1

    Безжично свързване на телевизор Samsung-43NU7192 с лаптоп с Windows 11

    Опитвам да свържа безжично телевизор Samsung-43NU7192 с лаптоп с Windows 11, но нещо не се получава. Изписва ми че е установена връзка в режим дублиране но е само на екрана на компютъра и не може да се промени и че устройството е готово за работа, но телевизора става черен екран за секунда и нищо. В същото време в "Устройства" на лаптопа ми показва че нямат връзка, прикачам снимка:



    Телевизорът съм го свързвал към Winwdows 8.1 и 10, като разликата е че са с интелски процесори и карти, докато с този, който не става е AMD ако има някакво значение. Ако имате идеи за справяне с проблема споделяйте.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    310
    #2

    Отговор: Безжично свързване на телевизор Samsung-43NU7192 с лаптоп с Windows 11

    премахни всички свързани блутут устройства и опитай пак - това ми хрумва

  4. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #3

    Отговор: Безжично свързване на телевизор Samsung-43NU7192 с лаптоп с Windows 11

    Цитат Първоначално публикувано от joro_kem Виж публикацията
    премахни всички свързани блутут устройства и опитай пак - това ми хрумва
    Не става, интересното е че дори да не е свързан с Wi-Fi като активирам функцията за безжичен дисплей лаптопа вижда телевизора.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #4

    Отговор: Безжично свързване на телевизор Samsung-43NU7192 с лаптоп с Windows 11

    От компа е настройката .А с кабел става ли?

  6. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #5

    Отговор: Безжично свързване на телевизор Samsung-43NU7192 с лаптоп с Windows 11

    Цитат Първоначално публикувано от iihtiandar Виж публикацията
    От компа е настройката .А с кабел става ли?
    Лаптопа има HDMI, но искам да го свържа безжично. Когато го свързвам за момент екрана на телевизора става черен, в горния ляв ъгъл се вижда курсор на мишка и се връща пак към телевизионния сигнал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 02-02-23, 09:47
  2. Отговори: 4
    Последно: 09-09-20, 19:42
  3. Отговори: 6
    Последно: 20-09-16, 19:44
  4. Свързване на лаптоп към ТВ безжично?
    От Lora Ilieva във форум Philips телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-12-15, 12:25
  5. Отговори: 2
    Последно: 11-06-13, 19:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе